Procházím pokojík a myslím si, že by tu chtělo udělat nějakou změnu.

A tak stojím a hlavou si promítám různé varianty. Přestěhuji nábytek nebo koupím nové záclony, možná by to chtělo jinou poličku nebo lampičku. Postupně své návrhy zamítám a upřímně, po chvilce mě to přestává bavit, asi půjdu dělat něco potřebnějšího.
Když zrovna v tuto dobu se ozve z rádia známá píseň od skupiny Patrola-Šlapeto – Já bych chtěl mít tvé foto …… ve zlatém rámečku.

Inu proč ne.
Možná by se tím zarovnala ta zeď, kterou zřejmě stavěli unavení zedníci.

Celý den si pohrávám s tím nápadem a pomalu si rýsuji uskutečnění. Bude to šílené, ale zase výsledek může být nádherný a originální. Večer usedám k počítači a zkoumám, zdali by to vůbec bylo možné. Vymyslela jsem si udělat na zeď takový strom rodokmenu naší početné rodiny.
Prohlížím různé internetové stránky a upřímně, už mě to přestává bavit. Ještě se podívám na tuhle poslední a končím.
K mému překvapení jsem skončila až za další hodinu. Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje.

Nádherné fototapety, se kterými se dají zkrášlit zdi a vůbec další využití a možnosti.

Zkrátka nádhera. Dokonce jsem našla kolonku na výrobu obrazů z vašich fotek.
Samozřejmě s pestrým výběrem rámečků.Usměji se, no to by šel i ten zlatý rámeček.
Navíc na mě vyskočilo okno se slevou 20%, tak proč ne. Při první objednávce je to určitě výrazná sleva.

Určitě by se dal udělat i projekt rodinných fotografií na zdi.
Stačí nahrát jen svoje výtvory, zvolit velikost a dál jen čekat. Můžete mít fotografie až ve velikosti 150cm na 100cm.
Pokud chcete zarámovat a pověsit jako obraz, tak také není problém, jen se prodlouží doba trvání o 6 dnů. No mám o čem přemýšlet.

Zaujala mě nabídka pro děti.

Že bych si udělala sbírku vnoučat na hrnečcích?

No těch možností je víc.

Třeba odznaky do bot nebo placky. 3D plakáty jsou také docela zajímavé, už jen proto, že tato technika je oblíbená a neskutečně lákavá. Výběr různých plakátů zvířat v krásných provedeních.
Myslím, že zde nejsem naposledy, ještě jsem nestihla všechnu tu nádheru si v klidu prohlédnout.

Máte třeba vy někdo zkušenosti s fototapetou po celé zdi? Petra

22 komentářů u „Nápady na fototapety přicházejí z různých zdrojů“

 1. Evik napsal:

  Taky ráda vymyšlím zmeni v domacnosti aby bal byt hezčí, modernější a útulnější. Kamarádka mi nedavno ukázala super aplikaci na spoooostu triku a nápadů
  Pinterest
  Určitě koukněte stojí to za schlednutí

 2. blondynka napsal:

  My jsme jednu zed polepili fotkama z našeho dětství a mládí až do ted. Každý kdo přijde se u té zdi zastaví a máme se o čem bavit že. Máme jí bez rámečků a černobílé fotky i barevné a fotky i dětí a rodiny.I těch kteří už nejsou mezi námi a zůstali nám po nich už jen ty fotky a vzpomínky.

 3. vita1980 napsal:

  osobně jsem příznivcem jednobarevných stěn, případně nějakého toho pověšeného obrazu, ale představa probuzení a pohledu na moře, vycházející slunce a ve větříku se vlnící palmy, taky není k zahození.

 4. coolnet napsal:

  fajna stranka 😀 diky za tipa.

 5. babka napsal:

  Kamarádka má už delší dobu přes kratší stěnu v obýváku ženoucí se stádo koní. Vypadá to fakt pěkně. U nás by nejspíš prošla Tapeta s papoušky – muž je jejich velký chovatel a tak je máme všude – na hrnkách, fotografie na zdi i na povlečení. 🙂

 6. Ivona napsal:

  Na to se určitě mrknu. Před nedávnem jsme dceři trošku rekonstruovali ložnici a na bílou zeď jsem nalepila květy růžových magnolií. Je to opravdu moc hezké. U krbu v hale máme ještě cihlový vzor. Jinak na některé zdi manžel nalepil vzory z tabulek zrcadel. Takže už žádné lepení. Vrátila jsem se k bílým zdem, protože svůj domeček si maluju sama.

 7. Plazmic napsal:

  Ty hrnečky mohou být bomba i ty tapety a další věci, spousta dobrých nových nápadů a inspirací.

 8. Jana napsal:

  Pár fototapet mám nachystáno, jen se čeká na rekonstrukce.. Výhled z okna na moře na Maledivách.. Ach, už se těším, až mi to bude viset na zdi v dílničce..

 9. polivkovamaruska napsal:

  Nemusí být na zdi přímo fototapeta, ale prvky, které se nalepují. Máme v obýváku kruhové barevné prvky, které jsou stejné, jako koberec. Vypadá to moc dobře.

 10. pavlina69 napsal:

  Preferuji také bílé zdi, ale může to být pěkné.No třeba změním názor,rozhodně se kouknu.

 11. evca napsal:

  foto tapety se mi moc libi jenom žadnou nemam no,chci si ji pořidit

 12. bobalka napsal:

  Fototapetu máme v pokojíčku, není sice přes celou stěnu, ale i tak je pokojík pěknější. Je to okno s výhledem na mořskou pláž. Vypadá to pěkně.Stránky jsem prohlédla, ale to co hledám jsem tam nenašla. Nevíte někdo, kde se dají udělat hrnky, které mění barvu teplem, ale s vlastními fotkami?? Viděla jsem to teď na návštěvě a je to moc krásné.

  1. radek napsal:

   vyberte si, já zadal na Seznamu : hrnky měnící barvu

   Printomat

   dalších x odkazů
   Kupma

 13. devilscat napsal:

  já už mám doma dvě fototapety připravené, jen ale ještě musím počkat na to vyrovnání stěn, aby to pak bylo prostě perfektní 🙂

 14. Barny napsal:

  Fototapety se mi moc líbí a uvažuji o nějaké pěkné co by se hodila do bytu.

 15. veruska napsal:

  Fototapetu přes celou zeď měla moje kamarádka. Pamatuji si, že ji to lepil nějaký pán a do rána tapeta spadla. Naštěstí jí koupil na svoje náklady novou a ta už nespadla.

 16. Rojak napsal:

  Tapetovat už jsem zkoušel, ale neudělalo to dobrotu. Nejlepší je čistě vymalovat ať zeď dýchá a netvoří se v rozích plísně.

 17. babicka11 napsal:

  Koukla jsem se na fototapety, jsou moc pěkné. Vybrala bych si třeba ZEN STONE, GLADIOLY – MEČÍKY, BAMBOO – PATH IN THE FOREST. Tapetu přes celou stěnu si umím představit. Kamarádka ji má – něco ve stylu podzimu a stromů, a lesní cestu. Líbí se mi to moc, ale na to je potřeba opravdu velký pokoj a ta stěna by měla být volná. A to ona má.
  Jinak různé obrázky na hrníčky tu u nás dělají také. Jména vnuček máme zatím na vánočních koulích a taky hodiny. No, a nějakou změnu bych taky uvítala, manžel ale tvrdí, že “už to nestojí za to”…a taky je “konzerva” a nerad mění něco, na co je zvyklý.

  1. radek napsal:

   taky mrknu, třeba se budu nějak podílet 😀

 18. matylda napsal:

  Už jsem o tom taky slyšela. Ale nejspíš se to hodí jen do některých pokojů, já sama preferuji bíle vymalované.

 19. lgku990 napsal:

  Musí to být pěkné mít fototapetu po celé zdi, samozřejmě záleží na vkusu, já jí nikdy neměl a ani mít nebudu, ne že bych ji nechtěl, ale k nám se moc nehodí.

  1. radek napsal:

   mít teď v koupelně foto sluníčka a moře, to bych bral 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *