Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Zlomenina

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7498
    veruska
    Účastník

    Zajímalo by mě, jestli jste si někdy něco na svém těle zlomili a jak se to stalo?

    Já jsem minulý týden ve středu zachraňovala naše kotě před naším psem Maxem a jak jsem ho od kočky tahala, tak on najednou povolil a já letěla na záda a noha se mi nějak zkroutila pode mě, takže to odnesl nárt. Mám tam ulomený kousek kosti, nohu v sádře a každý den si musím píchat injekci do břicha.
    To jsem dopadla….
    Ale číču jsem zachránila!

    #7499
    radek
    Správce

    přeji brzké uzdravení

    #7500
    babicka11
    Účastník

    Já jsem si nezlomila nikdy nic, jen v 15 letech jsem divně spadla a přesedla si koleno. Měla jsem uvolněné vazy, dostala jsem injekci a na pár let to dalo pokoj. Pak jsem asi 5x od té doby si vyhodila koleno, jednou to bylo až “legrační”, šla jsem po parkovišti a nesla brambory. Ty se rozkutálely pod všechna auta. Neměla jsem sílu je sbírat. Jen jsem se rozhlížela, jestli mě někdo nevidí… Naposled jsem se smekla před vchodem do obchodu, vyhodilo se koleno, to je vždycky tak příšerná bolest a zvuk, jako když se láme větev, na chvíli jsem omdlela a praštila se ještě do hlavy o dveře, až vyběhla paní od kasy, jestli ještě žiji. Na rentgenu mi zjistili artrózu 4.stupně, to bylo před 14 lety a dopadla jsem tak, že teď chodím o berli. Tak se brzy uzdravte, ono to uteče a zase budete fit :-).

    #7728
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Zatí přežívám bez zlomeniny a doufám, že to tak bude i nadále.

    #7732
    matylda
    Účastník

    Jsem zatím nezlomena. Ale těch boulí co už bylo ! 🙂

    #7733
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Měla jsem zlomenou nohu po ošklivé bouračce před více než 40roky.. nesrostla zrovna dobře, chtěli mi ji znova lámat, což jsem odmítla…ale následky pociťuji dodnes…

    #7862
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Jak kdyz jsem byl maly skocil jsem z postele a bylo to

    #7908
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Zlomenina se vyhýbá hurá , ale těch ostatních bolístek požehnaně.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.