Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Zemětřesení

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15101
    babicka11
    Účastník

    Je tu někdo z oblasti, kde bylo zemětřesení? Myslím, že říkali Opava, Ostrava … neslyšela jsem to celé ….

    #15109
    Evik
    Účastník

    Ano z Opavy a všichni jsme to poznali. Něco před 4 ráno nám začali bouchat dveře od ložnice. Trvalo to par vteřin ale dcera se strašně lekla. Až ráno jsme s přítelem uvažovali co to mohlo byt. Průvan ne když jsme měli všechny okna zavřené. Nakonec jsme se o zemětřesení dozvěděli z radia.

    #15110
    matylda
    Účastník

    Kdysi dávno jsem ve Východních Čechách seděla na válendě a něco zašívala. Najednou se mnou válenda poskočila. Vyděšená jsem se šla bývalého manžela zeptat, jestli neví, co to bylo, jestli nebylo zemětřesení. Docela ošklivě se mi tehdy vysmál. Pak ve večerních zprávách o zemětřesení v naší oblasti skutečně hlásili.

    #15128
    bobalka
    Účastník

    Já jsem z Těšína, ale nic jsme nezaznamenali, asi to bylo od nás daleko. Musí to být hodně nepříjemný pocit.

    #15142
    babicka11
    Účastník

    Pokud je ve někde ve světě zemětřesení, tak to člověk ani moc nezaznamená, zpozorní ale hned, pokud se tak stane u nás….

    #15154
    veruska
    Účastník

    Já jsem to zažila asi před 25 lety. Seděla jsem na židli v kuchyni a najednou se ta židle jakoby zachvěla. Bylo mi to divné, ale moc velkou pozornost jsem tomu nevěnovala. Pak jsem se dověděla o zemětřesení.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.