Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Zazpíváte si rádi?

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 6 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12621
    babicka11
    Účastník

    Zpíváte si rádi při práci, nebo třeba jen tak? Já když slyším ráno nějakou melodii, tak se jí v hlavě nemohu zbavit a musím si ji notovat celý den :-).

    #13015
    Rojak
    Účastník

    Já mám spíš hudební hluch než sluch, takže to raději nezkouším.

    #13019
    babicka11
    Účastník

    To nemůžete sám posoudit, to musí někdo jiný :-). Já si “hučím” celý den to samé a nemohu se toho zbavit :-).

    #13036
    veruska
    Účastník

    To mám taky. Broukám si nějakou písničku a někdy se až musím zeptat Vráti, kde jsem to mohla slyšet.

    #13046
    matylda
    Účastník

    Občas si také pobrukuji. V mládí jsem chodila do pěveckého dětského sboru, teď dávám pozor, aby mne někdo neslyšel. Nikdo mi nic tak zlého neprovedl, aby musel za trest poslouchat můj zpěv 🙂

    #13070
    babicka11
    Účastník

    matylda – 🙂 – proč na trest? Zpíváte si přece pro sebe, a ne pro druhé …. taky jsem se už naučila cizích lidí a jejich reakcí si moc nevšímat, hlavně, že JÁ se cítím dobře….

    #13108
    veruska
    Účastník

    Moji synové hrají ta kytary a když zpívají, tak se hned přidám. To miluju.
    Třeba to je někdy trochu falešně, ale to je mi fuk. Ono se to ztratí.

    #13127
    veruska
    Účastník

    Včera navečer jsem si pustila hudbu, zpívala a pak jsem si i trochu zakřepčila. Ještě že mě nikdo neviděl.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.