Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Zavařujete?

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Radost a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13889
    babicka11
    Účastník

    Taky zavařujete a co?
    Já zavařuji lečo, houby, papriky celé, papriky krájené, plněné papriky zelím, červenou řepu, čalamádu, okurky, třešně, bezinky šťávu. Dřív jsem měla i padesát sklenic meruněk z velkého stromu. Ten už ale není. Kupuji broskve v plechu a dělám pak poháry.

    #13890
    Rojak
    Účastník

    Teď už jenom hřiby, protože je už není kde dávat. Jinak okurky, lečo, papriku, kompoty a nějaké ty čalamády.

    #14248
    Rojak
    Účastník

    Teď jsem dozavařoval červenou řepu. To bude pošušňáníčko.?

    #14250
    devilscat
    Účastník

    tak jsem zrovna dneska zjistila, že máme v garáži ještě dvě veliké dýně… už jednou jsme zavařovali, ale vypadá to, že další zavařování nás čeká cobydup… no, aspoň bude co papat 🙂

    #14264
    bobalka
    Účastník

    Zavařuji vše, co mi příjde pod ruku, ono se to v zimě šikne.Červenou řepu už mám taky zavařenou. Mame jí všichni moc rádi.

    #14274
    veruska
    Účastník

    Máme zavařenou červenou řepu se zelím, okurky, houby,jahody a čalamádu z okurek,rajčat,papriky a cibule. Ta je moc dobrá na chleba s máslem. Mňam.

    #14916
    bobalka
    Účastník

    Tak jsem zavařovala červenou řepu znova, nějak jim zachutnala a pomalu dochází. Ještě, že se dá koupit celoročně.

    #14923
    matylda
    Účastník

    Zavařovala bych, neurodilo se 🙁 Zeleninu spíše mrazím 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 12)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.