Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Zásilkovna

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14686
    veruska
    Účastník

    Využíváte při objednávání online zboží službu “zásilkovna?”.
    Do zásilkovny si objednáte koupené zboží a je to levnější, než na poštu. Ale musíte si to tam sami vyzvednout.
    Já jsem ani netušila, že v nedaleké Třemošnici to také funguje. Jako zásilkovna je tam obchod proti poště. Má to soukromník a prodává tam sklo, barvy. plasty atp.
    Když se zboží objednává, tak je tam nabídka všech zásilkoven. Ovšem ne každý má tuto nabídku.

    #14687
    babicka11
    Účastník

    Zásilkovny tu máme dvě, a jedna je skoro za rohem. Už jsem si tam nechala 2x poslat balíček od Zodo.

    #14693
    bobalka
    Účastník

    Já zásilkovnu nevyužívám, vzhledem k mojí pohyblivosti raději vše až do domu.

    #14703
    babicka11
    Účastník

    Já si také nechávám dovézt balíček do ruky, nebo PPL, ale oříšky unesu :-).

    #14746
    Evik
    Účastník

    Ja jsem uz vyuzila mame tu myslim 2-3 mista. A naprosto v pohode, navic je to opravdu levnejsi tak proc ne.

    #14751
    lgku990
    Účastník

    Já využívám zásilkovnu často, jedna je pro mě při cestě z práce, takže se mi to náramně hodí, někdy využívám PPL, ale převážně, mám li objemnější balíky.

    #14752
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem zásilkovnu nevyužila, napřed přijel PPL, pak Česká pošta a nakonec DPD. Všichni dali vědět předem, to oceňuji.

    #14830
    babicka11
    Účastník

    Zítra dopoledne si jdu vyzvednout balíček do zásilkovny tady u nás, těžké to mít nebudu, jedná se o parfémy a také dětskou toaletní vodu Máši a medvěda :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.