• Toto téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 22)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9561
    babicka11
    Účastník

    Pracujete rádi na zahradě?
    Kutíte se dřevem?
    Vyrobili jste si něco sami?

    #9604
    veruska
    Účastník

    V baráku se zahradou jsme od r.2007 a práce na zahrádce mě moc baví. Ani ne tak v létě, ale hlavně na jaře.
    Se dřevem neumím, to spíš chlapi. Já akorát tak dřevo natírám barvou.

    #9609
    bobalka
    Účastník

    Taky jsem na zahradě moc ráda, co zvládnu udělám, ale s mým pohybovým omezením už toho moc není.

    #9640
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Zahradu nemáme, ale už se chystám na nějakou malou výsadbu bylinek a pak to dávám na balkon.

    #9659
    babicka11
    Účastník

    Mě zahrada baví hlavně při sklizni :-). Jinak rýpání se v hlíně obstará muž a rád. Tak to máme dobře rozdělené.

    #9661
    devilscat
    Účastník

    my máme velikou zahradu a za ní jsme si ještě vysadili lesíkl. ted už doma začínáme předpěstovávat, máme už papriky, ted budeme předpěstovávat ještě rajčata a kedlubny. práci na zahradě ale moc nemusím, kor v létě, když jsou ty vedra, ale ráda pleju 🙂 no a pak samozřejmě sklizeň, to je sice práce, ale velmi příjemná – kor když člověk cíti tu opravdovou chuť – nejvíc je to zřejmé hlavně u rajčat – ty domácí se s těmi kupovanými nedají vůbec srovnávat 🙂

    #9664
    radek
    Správce

    co tak malá inspirace pro všechny?

    #9707
    babicka11
    Účastník

    My už máme dané do provozu čerpadlo ke studni, shrabaný trávník, začínají kvést ocúny – ale i plevel okolo nich …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 22)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.