• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15850
    babicka11
    Účastník

    Už máte odvoleno? My ano, byli jsme i s Terezkou, a moc se jí to líbilo. Prý to tam bylo jak na divadle, :-). Jeli jsme autem, i když to není nijak daleko, ale nedošla bych tam. Záda mě ještě dost bolí. Příště řeknu, že budu volit doma. Volební místnost je ve škole a tam musím “zdolat” ještě asi dvacet schodů….

    #15868
    bobalka
    Účastník

    Taky jsme byli s manželem včera, a taky jsme jeli autem, i když jen na spodní sídliště, Martinka byla s námi minule a taky z toho byla vykulená. Volby byly v její škole.

    #15869
    babicka11
    Účastník

    Terezka byla volit potom ještě s rodiči, už věděla 🙂 co a jak, potkali tam známé a říkala jim, že byla volit prezidenta a že si mohla vybrat bonbony nebo brambůrky od komise :-). U Nikolky se rodiče vystřídali, protože je nemocná a musela být doma.

    #24641
    Rojak
    Účastník

    Na volbách do Evropského parlamentu jsem se tentokrát nezúčastnil. O kandidátech jsem absolutně nic nevěděl a tak jsem to vynechal.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.