Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum vaše seznámení s partnerem

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11801
    veruska
    Účastník

    S nynějším přítelem jsem se seznámila na Stvořidlech, kam jsme s kamarádkou jezdily na víkendy.
    Otravoval mě tam nějaký “pán” a on mi přispěchal nenápadně na pomoc.
    Už je to 17 let.

    #11814
    bobalka
    Účastník

    no jo no, tak ještě jednou 😀
    Já se jako starší holka (23let) šla podívat na mladé holky, jak blbnou po vojákách, co byli u nás na vesnici na žňové brigádě. Scházeli se na autobusové zastávce a tak jsme se s kámoškou jen tak zastavily na pokec. Pak přišla další partička vojáků a já tam uviděla ty nejkrásnější oči, zůstala jsem před ním stát, jako tvrdý Y, a nemohla jsem odtrhnout pohled od jeho očí. My byly zrovna na odchodu, ale já pořád stála až mi kamarádka řekla „No pojď“. A já jsem jen zopakovala po ní, ale přímo jemu „no pojď“. A on šel, nejprve jsme doprovodili kamarádku a pak jsme se celou noc procházeli a povídali si. Když odjeli začali jsme si psát, přijel taky z vojny na dovolenku a pak podepsal šachtu, dostal byt, vzali jsme se a já se stěhovala ze Severních Čech na Severní Moravu. Vlastně jsme 3 dny po svatbě odjížděli, na svatební cestu do nového domova. Tak jsem na té naší svatební cestě už 35 let.

    #11819
    babicka11
    Účastník

    bobalka – tak to já se nikam nestěhovala – manžel se přistěhoval ke mně, tady co bydlím, jsem se v obýváku narodila 🙂 a bydlím dodnes.

    #11833
    bobalka
    Účastník

    Babicko11 já jsem byla vždycky trošku dobrodruh. 😀

    #11834
    babicka11
    Účastník

    Já jsem dobrodruh nebyla, spíš nerozvážná a nebojácná – dnes bych určitě nezazvonila u cizího bytu a hlásila se do kapely, jít na rande s celkem neznámým klukem, že mě někdo sledoval a šel za mnou (za bílého dne) – jsem brala tak, že se mu asi líbím! – dnes bych zdrhala, že jsem cestovala sama na nějakou chalupu a cestu jsem pomalu neznala – přijela jsem až v 9 večer a ještě se ptala na cestu v hospodě, kde chlapi po mě koukali, to seznámení s manželem po telefonu – no jo, byla jsem mladá a blbá a nebála se. Byla taky jiná doba a nějaké přepadení mě tehdy ani nenapadlo ….

    #12883
    Rojak
    Účastník

    Moje sestra Monika svého muže potkala v hospodě, kde seděla s partou. Nebyla už úplně střízlivá a vynadala mu, že si bez dovolení vzal pivní tácek z jejich stolu. Když druhý den zavolal, chtěl jí pozvat na výlet. Dohodli se a šli. Pak nastala trapná situace. Na té procházce trpěla dvojnásobně. Jednak z bolesti po vypitém alkoholu a zadruhé kvůli ‘ztrátě paměti’. Musela s pravdou ven, že neví, jak se jmenuje. Byl to prý fakt trapas. Od té doby jsou spolu už více než patnáct let.

    #12885
    babicka11
    Účastník

    Rojak – myslím, že toto byste měl umístit na: Žít singl nebo se snažit o vztah ve dvou ?
    Tady se Vám to nebude bodovat :-)…..

    #12886
    radek
    Správce

    jj, jako komentář v článku to máte za 30 bodů

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 18)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.