Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Vaše aktivita

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9554
    babicka11
    Účastník

    Jak jste aktivní na “Chceme víc”?
    Pokud se podívám na tyto stránky, vidím spoustu nových “lidí” – jen zaregistrovaných a to je vše. Proč se registrovali, když se nezapojí? Přece když někde nechci být, tak se tam registrovat nebudu. Je to škoda, tam se přece můžete na cokoliv zeptat, nebo na otázky odpovědět.

    #9643
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Snažím se být aktivní, ale je to doopravdu jen o tom čase a v dnešní době ho není tolik jak bychom si přáli.

    #9656
    babicka11
    Účastník

    Na Chceme víc chodím často, ale zdá se mi, že si tam povídám někdy jen sama se sebou. Tolik nových “lidí” je tam a jen si asi něco přečtou. Čím víc by se zapojili, tím víc by bylo i odpovědí. Je fakt, že času je málo, ale čtvrthodinku denně si každý může najít.

    #9663
    radek
    Správce

    i proto jsem znovu vložil diskuzní forum znovu na upozornujeme, zde je víc lidí, původně se to tady pěkně rozjelo.

    #9671
    babicka11
    Účastník

    Dnes času moc nebylo, musela jsem k doktorce pro recepty, tam jsem se zdržela, potom na nákupu a dopoledne bylo pryč. Odpoledne hlídání Terezky, tak dne trochu náročný hlavně na čas. Ale já to všechno doženu :-).

    #9692
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    babičko tak o tom vůbec nepochybujeme že to doženete, vy jste schopná to dohnat i za ostatní, kloubouk dolů:)

    #9700
    babicka11
    Účastník

    blaju – už jsem se lekla, že jsem schopná všeho :-)…

    #11512
    babicka11
    Účastník

    Zase budu apelovat na “blaju” – nějak se vytratila …:-(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.