Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Útok na autobus Borussie Dortmund.

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel devilscat a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10771
    Rojak
    Účastník

    Tak dnes opět teroristický útok, tentokrát na fotbalisty Borussie Dortmund, kteří jeli na zápas Ligy mistrů do Monaca. Otázkou je jestli to byli fanatičtí fanoušci, nebo extrémisté. Nic na tom ale nemění to, že toho začíná v poslední době přibývat a člověk neví kdy to bouchne jednou za ním.

    #10772
    bobalka
    Účastník

    Je to pravda a to ještě spousty útoku ani nevíme, hlavně, že říkají,že u nás se nic takového nemůže, stát, nevěřím tomu v dnešním světě to může bouchnout kdykoliv a kdekoliv, tedy i u nás.

    #10776
    babicka11
    Účastník

    Už moje babička říkala, že je nebezpečno tam, kde je hodně lidí, mockrát si na tato slova vzpomenu, když se někde něco semele. V dnešní době se to potvrzuje. Člověk, aby se bál vyjít ven, přepadává se i za bílého dne v pravé poledne, a těch sebevražedných útoků přibývá. Jen se divím, vždyť to bývají i studovaní lidé … prostě zblblí fanatici.

    #10780
    matylda
    Účastník

    Nějak se ty útoky začínají v Evropě množit. Za chvíli se budeme bát jít nakoupit. Vadí mi to. Tím spíše, že to pak odnášejí i ti uprchlíci, kteří by opravdu potřebovali pomoc. Ale jak a komu věřit? To nejde. Vždyť stačí jeden d***l na tisíc potřebných – a je 50 mrtvých Evropanů.

    #10995
    vita1980
    Účastník

    hrůza, všechny přistěhovalce poslat zpátky, ať si dělají bordel doma

    #11019
    Barny
    Účastník

    Docela mě děsí čím dál častější teroristické ůtoky.

    #11020
    Barny
    Účastník

    Opravuji slovo útoky

    #11029
    devilscat
    Účastník

    odsuzuji jakýkoliv útok na kohokoliv a kdekoliv. člověk už má strach si vyjet někam za hranice, aby se mu nic nestalo…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.