Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Test osobnosti

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7517
    coolnet
    Účastník

    v reakci na článek “jaké povolání si vybrat”
    sem si zrobil testik-osobnosti 🙂
    ENTP – vizionář
    Zastoupení v populaci: 4,5% (z toho 3% muži a 1,5% ženy)
    Nejvýraznější vlastnost: vynalézavost
    Ideální kariéra: obchodní zástupce, komik, špión, producent, bojový pilot, vynálezce
    Slavné osobnosti: Thomas Alva Edison, Theodore Roosevelt, Nikola Tesla, Tom Hanks
    Fiktivní postavy: Q (Star Trek), Bugs Bunny, Jack Sparrow (Piráti z karibiku), Mercutio (Romeo a Julie)
    Stručný popis: bystrý, vyhledává pozornost a nebojí se rizika, pohotový a asertivní, nepořádný, bezstarostný, schopný šířit nadšení, nenechá se vyvést ničím a nikým z míry, spontánní
    Samozřejmě výsledek je více obsáhlý
    Test zde: http://testosobnosti.zarohem.cz/

    #7518
    radek
    Správce

    ok,
    Co z toho jste?:D
    obchodní zástupce, komik, špión, producent, bojový pilot, vynálezce

    #7519
    coolnet
    Účastník

    D jako každý test,se sekl,nejsem ani jedno 😀 nebo od každého trochu.
    samozrajmě tech testiku je mnoho,ale kdoví třeba v záchvatu smíchu při utajeném letecké nabídce v nejakém filmu neco vymyslím 😀

    #7725
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Snad takové testy nikdo nebere vážně, nebo snad ano?

    #7730
    matylda
    Účastník

    Ale pobaví 🙂

    #7734
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    matylda-přesně, souhlasím… a dokonce souhlasím i s něčím,co mi vyšlo..:))

    #7740
    babicka11
    Účastník

    Moc jsem tomu nevěřila, nakonec jsem si test udělala… jsem:
    ESFJ – pečovatel
    Stručný popis: miluje lidi a společnost, pořádkumilovný, altruistický (moderní označení pro postoje a jednání, která sledují prospěch druhého člověka), nezájem o teorie, nemá problém přizpůsobit se většině, vyhýbá se kontroverzi, podporuje a pečuje.
    Nejvýraznější vlastnost: harmonizace
    Výňatek:
    Hlavním zájmem ESFJ je vytvořit harmonickou společnost, kde se všichni budou cítit příjemně. Jsou pořádkumilovní a vždy připravení pomoct. Mají v oblibě dobré jídlo a pohodlí domova. Jako ideální kariéra se pro ně hodí místa, kde přicházejí do styku s lidmi a mohou tak využít svojí schopnost domluvit se skoro s každým. Velmi kvalitní práci ale umí odvést i jako starostliví ochránci domácnosti. Kariéra pro ně není nikdy na prvním místě.

    Řekla bych, že taková jsem i podle svého horoskopu, který také sedí, např.:
    Díky své empatii se vždy snaží pomáhat slabším, ale přesto je potěší, když se jim povede získat si respekt za svůj vlastní názor. Mají velmi vyvinutý cit pro mezilidské vztahy. V životě si zakládají na rodině, domovu a tradicích. Má mateřské sklony a o lidi, které má ráda, pečuje s velkou obětavostí. Je chápavá a empatická. Bývá vynikající matkou. Někdy může mít potíže s nedostatkem sebedůvěry. – tak to je také pravda … Tak věřit? Nevěřit? něco na tom bude …. 🙂
    .

    #7744
    matylda
    Účastník

    tak na základě této debaty jsem si test udělala – a překvapil mne. Ani on mne nezařadil do nějaké kategorie, zhodnotil mne jako mix. Introvert křížený s extrovertem, který myslí logicky s empatií – zkráceně řečeno. A taky se tak cítím 🙂 A teď babo raď. 🙂 Ale to není na babičku, to si zase jen tak brblám pod nos 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 11)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.