Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Téma celkové zdraví a vše okolo toho

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5615
    Rojak
    Účastník

    Téma celkové zdraví a vše okolo toho

    #5616
    babicka11
    Účastník

    Dostala jsem radu a myslím, že na tom bude hodně pravdy a proto posílám dál, zkusím také více pít čaj a ne ledovou vodu z lednice, zkuste i vy a pak si povíme, jak to na každého působilo … 🙂

    Japonský zdravotní hit: Ihned po probuzení každé ráno pijte čistou vlažnou vodu a po jídle jen výhradně teplé nápoje. V Japonsku je to prý už mnoho let největší zdravotní hit: ihned po probuzení vypijí čtyři 160ml sklenice vlažné vody a první jídlo nebo ovoce jedí až za zhruba za tři čtvrtě hodiny. Po hlavním jídle pak pijí jen zásadně teplé nápoje, nikdy studené. Studené totiž způsobí to, že mastnota z jídla v žaludku ztuhne a začne pak nejen ve střevech, v žilách, tepnách, ale i všude jinde v těle dělat prokázané a až neskutečně závažné problémy! V seznamu níže je uveden i průměrný počet dnů, během nichž dojde k vyléčení či zmírnění až u neskutečně mnoha nemocí:
    1. Vysoký krevní tlak (30 dnů)
    2. Žaludeční potíže (10 dnů)
    3. Diabetes (30 dnů)
    4. Zácpa (10 dnů)
    5. Rakovina (180 dnů)
    6. Tuberkulóza (90 dnů)
    7. Osoby trpící artritidou by měly tento postup první týden dodržovat jen obden = tři dny, ale od počátku dalšího týdne už denně.
    Dát si po jídle zejména v horku sklenici nějakého studeného pití může být pocitově velice příjemné. Studená voda či pivo nicméně způsobí to, že veškerá mastnota z jídla, kterou jste právě snědli, v žaludku i ve střevech
    okamžitě ztuhne. To pak silně zpomalí jednak veškeré jeho strávení a navíc pak tato „usazenina“ začne nevhodně reagovat se žaludeční kyselinou. Z výše
    uvedených důvodů opravdu nejlepší pít jen co nejvíce vlažnou vodu nebo čaj.

    #5639
    Petulavpk
    Účastník

    tak to je zajímavé, asi vyzkouším

    #5699
    radek
    Správce

    přispěji svým osvědčenými. Ale se zuby mě to nepomohlo-:)

    – pravidelně piju – ledinkovou vodu / stačí zadat na netu a najdete spoustu odkazů a informací
    – používám propolis, kupuji jen od ověřeného včelaře, děláme extrakt v slivovici

    #5703
    Petulavpk
    Účastník

    to ani ta slivovice nezabrala ? Ne žertuji. Jinak propolis je fakt skvělý pomocník.

    #5966
    MadameBijou
    Účastník

    Tak ten japonský zdravotní hit si dám líbit. 🙂
    A neznáte nějaký tip na štítnou žlázu? Mám hypofunkci a už mě to celkem nebaví.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.