Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Svoboda slova

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10093
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Co si myslíte o svobodě slova. Máte obavy se vyjádřit co si myslíte, aniž by jste za to nesla následky.

    #10165
    bobalka
    Účastník

    Ne, nebojím se vyjádřit svůj názor i když vím, že na některých diskusích (ne tady), jsou některé diskutující schopny druhého ukamenovat za jiný názor.

    #10170
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Svůj názor se také nebojím vyjádřit, ale někdy se to nevyplatí, s tím nic nenadělám, jsem beran a měla bych být i diplomat, ale já neumím vytvářet tu správnou kašičku kolem svého názoru, no já jsem prostě co na srdci to na jazyku 🙂

    #10171
    babicka11
    Účastník

    Člověk by měl umět být trochu diplomat, aby svým názorem neublížil ostatním. Setkala jsem se v životě s mnoha lidmi, kteří by to těžce nesli. V tom případě je lepší mlčet a myslet si své, pokud si to člověk nechce s nimi rozhádat. Jinak, třeba v politice se mi nelíbí, když “teď je svoboda”, tak mohu veřejně nadávat na prezidenta, házet po politicích rajčaty, atd. To už je mimo rámec slušnosti a do svobody slova to nepatří.

    #10179
    veruska
    Účastník

    Z vlastní zkušenosti vím, že není někdy dobré, říkat svůj názor. Hlavně ve společnosti, kde jsou samé ženské.

    #10185
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    No babičko i verunko, asi máte pravdu, ale jak se říká starého psa novým kouskům nenaučíš.:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.