• Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9506
    babicka11
    Účastník

    Cvičíte doma sami? Běháte, jezdíte na kole?
    Já jezdím na rotopedu, ale nepřeháním to, stačí mi 20 minut. S tím kolenem to ani víc nejde :-(.

    #9507
    veruska
    Účastník

    Chodím každý den na procházku sama, nebo se psem Maxem. Ten mě vždycky pěkně rozhýbá. Musím ho mít na vodítku a on potřebuje všechno prošmejdit.
    Občas si pustím nějakou pěknou písničku a cvičím, dokud neskončí.
    V létě jezdím na kole, ale ne příliš často.Mám dost pohybu na zahradě. Blíží se jaro a začnou jarní práce na zahrádce, to mě zase budou bolet záda!

    #9517
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Nyní už žádný sport aktivně neprovozuji, akorát tak turistiku, v mládí toho podstatně víc.

    #9680
    babicka11
    Účastník

    Snažím se na tom rotopedu se trochu rozhýbat, ale pokud je “pro mě náročný den” – tak na to nelezu :-).

    #9683
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    NO přece si nebudu ubližovat s nějakým cvičením.

    #9706
    babicka11
    Účastník

    No jo, ale když budu pořád sedět a nehýbat se, tak přestanu chodit úplně…. musím se kolikrát moc přesvědčovat 🙂

    #10044
    veruska
    Účastník

    Když začnu na jaře s větším pohybem, tak mám problémy s koleny. Kde jsou ty časy, když ještě nic nebolelo!

    #10051
    bobalka
    Účastník

    No já cvičím Tibeťany, sice už jen malinko, ale stačí to. Ještě před pár lety mi nedělalo problém jich udělat 21 od každého ritu, ale teď maximálně 5 a i to stačí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 12)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.