Hlavní stránka Fóra Od uživatelů "šmejdi"

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel coolnet a poslední změna proběhla před 7 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6277
    coolnet
    Účastník

    tak v ostrava-jich opet řádily.
    jelikoz maji zakazano chodit po bytech/domech,tak napred zavolaji a objednaji si prichod,pak uz zase jedou ty svoje “bomby”…
    …predstavily se jako čez(do telefonu),ale po prichodu chteli hned videt fakturu-tak bacha NIC nedavat a vyrazit. jakmile zjisti ono “čislo” na faktuře,tak mate zadelano na problemek…
    ….a jak jinak opet slavna bohemia energie 😀

    hold nasli zpusob jak obejit zakaz podomniho prodeje a napred si obednaji navstevu….sikovni-ze?

    #6279
    babicka11
    Účastník

    osobně jsem se dvakrát zúčastnila tzv. předváděčky, vše proběhlo ale v klidu a pohodě, jednalo se o pánve, pán předvedl vejce jako omeletu na pánvi bez tuku, pak dal kousky kolovat na ochutnání … no, nikdo si nic nekoupil a všichni jsme odešli v klidu.Po shlédnutí pořadu v TV jsem pak už nikam nešla, nikdo nevolal, i když jsme tam do dotazníku, jak se nám to líbilo, napsali i telefon. Také žádné pozvánky už nechodí a ta kolona autobusů u kulturáku už také nestojí. Ale zvoní lidi, co se představí jako od ČEZ a nabízejí levnější a jiné lepší služby atd., ty ale hned na začátku informuji, že nehodlám měnit to co mám a tak odchází s nepořízenou. Ještě i mobil nabízejí, lepší služby atd., ale říkám to samé, když něco budu chtít změnit, tak si za tím dojdu sama. Pokud by někdo zavolal, že by chtěl uskutečnit návštěvu, tak má velkou smůlu, nikoho cizího do bytu nechci.Jo, ještě mi volal operátor od O2, že ho ještě nemám, nabízel balíček zdarma služeb a telefon za korunu, ale opět měl smůlu, přece, když budu chtít změnit operátora, nečekám, že mi někdo zavolá, ale zařídím si to sama.

    #7036
    veruska
    Účastník

    Byla jsem asi před 8.lety na předváděčce, ale to jsme tam s kámoškou jely kvůli Troškovi, který tam také vystupoval jako host. A ještě tam byla herečka Paulová.
    Ale než vystupovali, tak byla samozřejmě ta předváděčka. Tenkrát jsme tam obě koupily pánve a do týdne jsme je vracely.
    Oni dokážou člověka tak zblbnout, že je lepší už na žádné takové akce nechodit. Také, že jsme už na žádné nebyly.
    Ale jako výlet to bylo docela fajn.

    #7037
    bobalka
    Účastník

    Se šmejdy mám také zkušenost, dokáží kecat a kecat, že z toho jde hlava kolem. Na pár předváděčkách jsem také byla, a jednou i naletěla, ale každá zkušenost je k něčemu dobrá, tuto jsem docela draho zaplatila.

    #7041
    coolnet
    Účastník

    umí to….bohužel 🙁

    #7146
    coolnet
    Účastník

    Podvod AlgoCashMaster – recenze AlgoCashSystem, zkušenosti, diskuze

    davam odkaz jako varovani pred mailem,co se na netu rozmohl.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.