Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Škola volá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19451
    babicka11
    Účastník

    Jak se vaše děti, vnuci, vnučky těší do školy?

    Musím napsat, že ta naše se tedy moc netěší, jen prý na spolužáky a první den, kdy si prý budou povídat, kde byli na prázdninách. Ta menší by zas šla do školy hned, to asi proto, že neví, co ji čeká :-).

    #19452
    veruska
    Účastník

    Neznám ve svém okolí žádné dítě, které by se těšilo do školy. Ani se jim nedivím. Mě by se také nechtělo.
    U nás v rodině máme dvě školačky a jednoho školáka. Terezka jde do 5. třídy a nechce se jí. Barunka jde do 2. třídy a školu nesnáší a Denis má takovou povahu, že chce být ve škole nejlepší a má z toho nervy. To také není dobré.

    #19459
    babicka11
    Účastník

    Koukám, že Nikolka je něco jako Váš Denis. Když není v něčem první, tak “vyvádí” jako by hořelo. Proto ani nechce v ničem soutěžit, že by nebyla první. Terezka je pravý opak. Když byla třetí na závodech, tak jen řekla, že “je to sice škoda, viď, babi, ale třeba se mi to příště povede líp” :-). Sestřenice vnučka, když se u nás koupala a my jí říkali ať se neutopí, tak odpověděla: “aspoň bych nemusela do školy” – to je hustý :-(.

    #19481
    Rojak
    Účastník

    Ode dneška máme středoškolačku. To vstávání je zatím kapánek horší, ale to se poddá.

    #19497
    matylda
    Účastník

    Rojaku, my zase prvňáčka 🙂

    #19505
    veruska
    Účastník

    Moje sestra učí, má teď 3. třídu a taky se ji do školy moc nechtělo. Ale spíš minulý týden, kdy si musela připravit třídu.

    #20004
    babicka11
    Účastník

    Škola už zavolala, Nikolka má sice kašel, ale zatím to nějak zvládá, ale asi taky bude nemocná. Prý ve škole kašlou všichni…. 🙁

    #20028
    Rojak
    Účastník

    Ani ty nemoce na ty děcka nepřivolávejte.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 13)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.