Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9941
    babicka11
    Účastník

    Obnovujete jarní šatník?

    #9949
    veruska
    Účastník

    Jak se začíná dělat hezky, tak už prohlížím Bonprix, co tam mají pěkného. V zimě mě to nebaví.
    Budu potřebovat jarní boty, to je důležité. A ostatní mám, tak si objednám třeba zase něco pro radost.

    #9955
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Jak si potřebuji něco koupit tak na jaro nečekám, nakupuji si jak něco potřebuji nebo chci.:)

    #9968
    babicka11
    Účastník

    Jo, Bonprix mi taky chodí, ještě Magnet, Blancheporte, Witt, Petrklíč …, ale radši mám “přímý kontakt” se zbožím a vidím i materiál, což se z katalogu někdy nedá “vyčíst” .., a pak člověk jen kouká …

    #9975
    veruska
    Účastník

    V Bonprixu vždy čtu recenze a když nějaká paní napíše např., že svetr kouše, tak si ho určitě neobjednám. Atp.
    Ale také si raději zboží ohmatám a vyzkouším, než ho koupím.

    #13666
    veruska
    Účastník

    Když to tak čtu, musím si něco koupit pro radost. Musím si zlepšit náladu, když teď pořád prší.

    #13732
    bobalka
    Účastník

    Já to neřeším, když něco potřebuji a mám na to, tak si to koupím, na nějaké extra nákupy nemám peníze. Tak jen to co nutně potřebuji.

    #13762
    babicka11
    Účastník

    Když náhodou na něco “kápnu” a líbí se mi to, tak to koupím, jak pro sebe, tak pro manžela nebo pro holky, hlavně hračky. Oblečení k Ježíšku už mám pro ně doma….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.