Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Rekvalifikace

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel bobalka a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9548
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Absolvovali jste někdo rekvalifikaci z úřadu práce? Já osobně jsem zatím nemusela.

    #9715
    babicka11
    Účastník

    Já ne, dělala jsem to, co jsem se naučila a jen jednou se stalo, že zrušili celý odbor a byla jsem asi 14 dní na pracovním úřadě a pak jsem měla práci hned. Nemusela jsem se učit něco jiného…. 🙂

    #9733
    veruska
    Účastník

    Na úřadu práce jsem naštěstí nebyla, ale asi mě to do budoucna nemine.

    #9746
    matylda
    Účastník

    Na úřadě mne akorát rekvalifikovali na důchodkyni. Nestěžuji si. Zařazení mi vyhovuje.

    #9848
    bobalka
    Účastník

    Já jsem na rekvalifikaci byla z úřadu několikrát, bylo to super, udělala jsem si základy počítače, pak jsme chodili asi půl roku 2x týdně na školu pro starší a pokročilé, tam jsme si hráli jako děti a odtud jsem si vybrala pokračování počítačové výuky a po absolvování jsem dostala mezinárodní dekret pro práci s počítači.Díky tomu dekretu jsem pak pracoovala z domu pro jednu firmu asi 6 let. Teď už jsem také důchodkyně, ale ráda na to vzpomínám, byli jsme dobrá parta.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.