Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Přezdívky

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel bobalka a poslední změna proběhla před 7 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6376
    babicka11
    Účastník

    Zajímalo by mě, jestli jste měli nějaké přezdívky ve škole nebo v práci. Ve škole mi říkali “Žigulíku” a v práci “princezno”, haha. Měla jsem šéfa, co mi říkal princezno, a to proto, že se jmenuji Lada. Jednou jsem si koupila na pouti srdce s nápisem “Pro moji princeznu” a opřela ho v kanceláři o kalendář – kolegové, když přišli, tak se ptali, kdo mi ho koupil, já v legraci řekla, že šéf :-), to bylo divení….a když přišel šéf, tak jsem mu poděkovala před ostatníma 🙂 – napřed koukal, pak jsme se zasmáli všichni – no, i dnes, po 13 letech, když mě potká, tak mě zdraví (hlasitě na celou ulici) “ahoj princezno” – a já pak koukám na udivené výrazy kolemjdoucích, komu že ten pozdrav patří …

    #6384
    radek
    Správce

    my jsem si od školy dávali jako přezdívky obrácený jména, takže já jsem Kedar, taky colombo.

    #6388
    coolnet
    Účastník

    mě říkaly “zelenač” …zelene kolo,zelene plavky,zeleny fichtl,…a zeleny alkohol 😀

    #6391
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    na lyžáku v 7 třídě(a to je už hodně dloho) mi říkali česílková, oblečení jsem měla komplet zelené, měli na mě i složenou básničku Česílková jede ze svahu má moc velkou odvahu.

    #6419
    Petulavpk
    Účastník

    tak já neměla žádnou

    #7035
    veruska
    Účastník

    Mě říkali v práci Šmíďo /jmenuji se Šmídková/ a mě se to hrozně zamlouvalo. Když potkám bývalé kolegy, tak mě tak pořád oslovují, ale ne všichni. Jo, “ZLATÝ STRAKONICE!”

    #7161
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Mě se vždy říkalo a to už asi od 1 třídy, mazi, mazliku nebo mazlíčku, protože se jmenuje Mazel příjmením. 🙂

    #7297
    bobalka
    Účastník

    Na základce mi říkali vlčice, vzniklo to zkomolením mého příjmení a teď bobálka, to začal soused a tak mi to zůstalo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.