Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Pracovní pohovor

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6435
    Petulavpk
    Účastník

    Už jste někdy byli někdy na výběrovém řízení? Jaký jste měli pocit? Jak Vám to dopadlo?

    #6449
    coolnet
    Účastník

    byl sem,a ne jednou,a řeknu vám upřímně,že je “vyberove řízení” jen zástěrka aby náhodou nekdo nemusel přijmout “negramota” 😀

    kolega například dělal výběrové řízení na “kolečka” na stavbě 😀 sem myslel,že si děká kozy,žel to byl fakt 😀 vyhrál ono řízení a pak nestíhal-ovsem kolečka záhadně stíhaly 😀 😀 😀

    #6450
    babicka11
    Účastník

    Jsem ráda, že jsem se nemusela tohoto zúčastnit, byla jsem zaměstnaná jen na dvou místech, to druhé jsem si našla v místě bydliště, abych nemusela dojíždět, v dnešní době by to bylo horší …volných míst je málo a lidé vezmou práci i 20-30 km daleko od domova …jen pro příklad – známá hledala práci, je vyučená servírka a nic jiného nikdy nedělala, když chtěla jít do práce po mateřské, tak nenašla – ve svých 36 letech byla stará, řekli všude, že si představovali někoho mladšího, nakonec skončila v marketu u kasy….

    #6453
    Petulavpk
    Účastník

    to je šílený…..jen tak si říkám, s tím věkem – když je ženská mladá – půjde na mateřskou, pak má děti a pak už je stará… tak to je fakt na hlavu…. Mě bylo řečeno, že jsem měla budovat kariéru před rodinou….Dnes jsem stará a do důchodu daleko….To jsem tedy zvědavá, kde moje kariéra skončí :(….

    #6466
    radek
    Správce

    několik jsem jich v životě absolvoval. Pokud se někdo z vás bude chystat, napište. Doladíme základní prezentaci. Třeba to vyjde.-:)

    #6470
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Zatím jsem žádný pohovor nemusela absolvovat, ale co slyší od lidí kolem mě tak je to pomalu jako diskriminace, hlavně pro ženy co mají střední věk a ještě relativně malé děti.

    #6471
    Petulavpk
    Účastník

    taky mi to tak připadám, bohužel….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.