Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum práce z domu

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel bobalka a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14146
    Evik
    Účastník

    Nemáte někdo dobré zkušenosti z praci na doma?
    Na internetu je toho hodně ale same podvody, kde chtějí jen poslat peníze a práce žadná.
    Kdyby někdo poradil, byla bych opravdu vděčná. Jsem na mateřské a každá koruna dobrá…

    #14153
    babicka11
    Účastník

    Osobně jsem nic nedělala, bývalé dvě kolegyně z práce ano. Jedna dělala mašličky, přivezli jí domů tři pytle mašlí a jednu šablonu. Chtěli velké a malé, které se dělaly přes prsty. Termín byl šibeniční a pomáhala celá rodina. Za tři pytle dostala 300 Kč, už prý nikdy víc. Ještě v práci “mlela” prsty.
    Druhá nadepisovala obálky, musela si pro to přijet do Prahy a zase odvézt. Dělala to taky jen jednou.
    Takové ty lepší skládanky, jako třeba skládání propisovaček nebo dávání známek do obálek – to si každý hlídá a když už to nechce dělat, předá to kamarádce.
    Tyhle práce na doma jsou špatně placené.

    #14163
    Jana
    Účastník

    Na tyhle práce z domu jsem taky kdysi naletěla, když jsem ještě byla na škole a sháněla peníze. Zaplatila jsem peníze za obálky a pak nic. Mlčení, žádný kontakt. Teď jsem na mateřské a jediné, čemu se dá věřit, když se tedy poštěstí, tak je roznášení letáků. Je to dřina a nic moc peníze, ale něco málo to vydělá, pak to jistí sběrna papíru na zbytky. 🙂 Ale z domu je nejlepší upozorňujeme nebo sem tam nějaký dotazník. 🙂

    #14164
    Evik
    Účastník

    “babicka11” nahodou a kontakt na tu firmu by jste nenasla?
    Dekuji

    #14177
    veruska
    Účastník

    Nějaké peníze jsou za průzkumy. Nic nemusíte dopředu platit. Je to ale jen tak na přilepšení do rodinného rozpočtu. Ročně asi 4000 Kč.

    #14201
    matylda
    Účastník

    Taky vyplňuji průzkumy, je tam jistota , že zaplatí. nejlepší zkušenost mám s Populací

    #14206
    Evik
    Účastník

    To dělám taky populaci a český národní panel ale z toho moc penez není. Chtěla jsem něco když mala spi po obědě a po večerech.
    Ale i tak diky, kdyby někdo něco měl byla bych ráda

    #14208
    babicka11
    Účastník

    evik – bohužel, už je to přes 10 let zpátky… a ani na ně nemám kontakt, do práce dojížděly …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 17)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.