Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pomoc na dosah

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9519
    babicka11
    Účastník

    Pomohlo vám Upozorňujeme k nějakému rozhodnutí?

    #9526
    veruska
    Účastník

    Trochu mi pomohlo při rozhodování, co si nechat a co z činností na internetu vypustit.

    #9532
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Při rozhodování né, ale zase jsem získala nové informace a to je fajn.:)

    #10052
    bobalka
    Účastník

    Mě ano, vypustila jsem spoustu klikaček, protože se to všechno nedalo časově zvládnout. Bývám tady jen večer a v noci.

    #10060
    babicka11
    Účastník

    Chybí mi 50,- do výplaty z ermailu, snad se dočkám, ale po 0,01 hal. to vidím na hodně dlouho. Přitom píší, že pošlou dotazníky, ale poslali za celou dobu jen jeden :-(. Už bych do toho nešla.

    #10061
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Babičko jak jsem psala jsem na tom už delší dobu s těmi 0,01 už hodně dlouho 🙁

    #10075
    babicka11
    Účastník

    překopírováno z jiných stránek:
    Jo jo taky mi přišel mail od eRmail. Já myslím, že je důležité si uvědomit, že dnes vám nikdo nedá nic zadarmo. Kouknul jsem do obchodního rejstříku jak to vypadá se společností eRmail a zjistil jsem, že celá firma se skládá z jednoho člověka. Z nějakého David Smrha, r.č. 851016/xxxx, adresou z Ostravy. (Tohle nejsou důvěrné informace, můžete si je najít na stránkách http://www.justice.cz , která nabízí hledání v obchodním rejstříku. A je tam i rodné číslo, které jsem tady neuvedl.) Zkrátka nějaký mladý chytrý kluk, který si umí udělat zajímavý webovky a zkusit tímhle získat fůůůůůru mailových adres, které může potom předat třetí firmě za tučný poplatek.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.