• Toto téma obsahuje celkem 131 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 132)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7419
    babicka11
    Účastník

    Napadlo mě, že bychom sem mohli (i muži :-)) psát, co budeme dnes vařit…mě už kolikrát nic nenapadá, takhle bychom měli inspiraci a lépe se poznali :-), co vy na to? Co bude dnes k obědu??
    U nás dnes: plněné bramborové knedlíky uzeným masem, zelí …

    #7420
    coolnet
    Účastník

    tož ja dnes zvladnu jen to kafe :)))))

    včera byl květák,dnes nevím,v tom hicu se ani moc nechce vařit. ovšem když už rostou rajčata okurky a jina zeleninka,tak by se toho melo využít 🙂

    #7423
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    babička11 – moc se mi Váš nápad líbí – a už vím co budu vařit v sobotu..:))
    dneska vařím rýži, vepřový plátek na houbách(bohužel jenom žampiony) – to bude oběd na zítra do práce pro manžela a syna a já dneska-jestli to stihnu než půjdu do práce si udělám květákový mozeček

    #7426
    veruska
    Účastník

    Tak já to dnes zmákla rychle. Flíčky s uzeným a vajíčky a šup do trouby.
    Taky hrozně nerada vymýšlím, co zase uvařit. Na zítra tam máme v lednici ještě karfiol, tak ho musím udělat, dokud je k světu. Asi ho obalím a k tomu okurkový salát a brambor.
    Už se těším, až sem budu chodit pro inspiraci! Díky!!!!!!!!!!!

    #7433
    babicka11
    Účastník

    Máme švestky, tak budou dnes švestkové knedlíky s mákem a šlehačkou na to 🙂

    #7459
    radek
    Správce

    včera jsem koupil plato vajec v akci, tak dnes bude vajíčkový salát. Na zítra chystám selskou omeletu. Pár brambor, paprika, cibule, kousek klobásy a zalít vajíčky. Mě to chutná 😀

    #7466
    bobalka
    Účastník

    To je super nápad, opravdu denně vymýšlet oběd dá zabrat a každá inspirace se hodí. Sem budu chodit pro nápovědu. Dnes u nás bylo zapečené kuře s rýží.

    #7468
    veruska
    Účastník

    Zítra bude koprovka. Když je ten čerstvý kopr, tak se to musí využít!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 132)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.