Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Novinky – hračky

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10098
    babicka11
    Účastník

    Jaké pěkné nové hračky jste poslední dobou viděli? Potřebuji další dárky…. 🙂

    #10153
    babicka11
    Účastník

    Robotická hračka
    Zigybot
    Interaktivní robot Zigy, který rozumí hlasovým příkazům.
    Umí měřit teplotu.
    Robot Zigy dokáže rozpoznat až 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci.
    Dokáže nahrávat zvuky a opět je přehrát.

    #10159
    babicka11
    Účastník

    Plovací deska Hledá se Dory 84 cm
    Dopřejte dětem ve vodě zábavu a pořiďte jim pěnovou plovací desku s motivem z pohádky Hledá se Dory. Součástí balení je I šňůra, kterou je možné připojit pomocí suchého zipu k ruce nebo noze, aby deska neuplavala. Nevhodné pro děti do 3 let.

    #10219
    babicka11
    Účastník

    Holky mají rády Dory, objevila jsem draka – ten by se jim líbil!
    Drak plastový Hledá se Dory 58,5x56cm

    tohle je od 5 let, tak dámu by Nikolka snad zvládla 🙂
    Dřevěné šachy achy, dáma, mlýn hrací deska jako krabička

    #10224
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Novinky od hraček momentálně nesleduji, syn je už na hračky velký, to už tak něco na vylepšení počítače a to si zjistí sám nebo s manželem, jinak mám dvě neteře, starší půjde do školy tak to je jasné a druhé je měsíc tak to je ještě jasnější, vždy koupím nějakou drobnost, která příjde vždy vhod, ale jaké teď letí pannenky to nevím, rodiče dostanou peníze a koupí je, protože jsou v obraze.

    #10321
    babicka11
    Účastník

    Panenky jsou moc hezké španělské. Taky jsem jednu kupovala. Teď hledám zas “něco”, co by udělalo fakt radost…

    #10354
    babicka11
    Účastník

    Hledala jsem a našla:
    Vtech Usínáček Medvídek
    VTech Usínáček Medvídek pomůže děťátku relaxovat i usnout. Tento jemný a roztomilý medvídek hraje uklidňující melodie od nejuznávanějších světových “klasiků” jako jsou Debussy, Beethoven, Čajkovsky, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho dalších. Kratičké ukolébavky pro ty nejmenší nazpívala Petra Černocká.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.