Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Návštěva webů

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9553
    babicka11
    Účastník

    Navštěvujete ještě jiné weby, ať už pro zábavu, či poučení?
    Já ano, je jich dost, ale tento je nejlepší na to, aby se člověk dozvěděl novinky, přečetl aktuality, mohl se zapojit do projektů a ještě za to dostat odměnu. A to není všude. Také je velká výhoda komunikace s adminem a to u jiných webů nejde. Proto nejraději chodím sem.

    #9644
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Naštěvuji asi tak další dva weby na které chodím pravidelně, je to bez problémů a na dalších si vždy jen něco přečtu, takže tam žádnou komunikaci nevyžaduji, ale tento je doopravdu nejlepší.

    #9655
    babicka11
    Účastník

    Navštěvuji i jiné weby, ale ne už tak často, jako dřív. Jsem hlavně tady a stačí mi to k úplné spokojenosti.

    #9660
    devilscat
    Účastník

    já navštěvuji jen tento web, přiznám se, nepravidelně, ale ráda. je skvělé, že tu je admin, který opravdu reaguje na vše, čeho se človšk zeptá 🙂

    #9708
    babicka11
    Účastník

    Pověděla jsem známým o tomto webu, ale prý na to nemají buňky … a taky nejsou nikde jinde, no jo – to musí člověka bavit, jinak to nemá cenu 🙂

    #9710
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    taky jsem oslovila pár lidí, ale moc se jim do toho nechce, podařilo se mi jednu kamarádku o tomto přesvědčit, chtěla se zaregistrovat tak jsme to udělaly, no ale tímto to skončilo, no nedá se níc dělat

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.