Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Naše zpěvačky a zpěváci

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 6 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10502
    matylda
    Účastník

    Dnes mne ranila zpráva, že zemřela Věra Špinarová. Věřila jsem, že se z toho dostane. Miluji její písničky, hlavně tu “Jednoho dne se vrátíš”. Soucítím s rodinou.

    #10503
    babicka11
    Účastník

    Velká škoda, že už není, mohla ještě nazpívat mnoho nových písniček. V soutěži Český slavík jsem ji dávala vždy na první místo. I když se v nominaci nevyskytla, byla to pro mě zpěvačka č. 1. Pěkná je i Andromeda, Fernando, Máme stále máj, A já tě závidím ….. měla jsem ji moc ráda …

    #10507
    babicka11
    Účastník

    Vzpomněla jsem si ještě na “hej, lásko nečekej..”, “Domů mířím, venku svítá …”

    #10508
    radek
    Správce

    i mě bude chybět

    #10516
    bobalka
    Účastník

    Je to smutné, odcházejí idoly našeho mládí, paní zpěvačka s úžasným hlasem, je mi to moc líto, držela jsem jí palce ať to zvládne. Na její Meteor lásky jsme řádili na diskotékách.

    #10531
    pavlina69
    Účastník

    Ano, paní Věra byla opravdu velká zpěvačka.doufám že bude mít úspěch i na tom nebeském podiu

    #10546
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Je mi to líto, že zemřela, ale odešla přímo při tom co měla ráda.

    #10548
    babicka11
    Účastník

    Měla se víc šetřit, už měla za sebou dva, někde psali, že i tři kolapsy …….:-(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.