Hlavní stránka Fóra Adminovo Nápady

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel radek a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7181
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Dneska jsem tu prvním dnem už jsem se celkem rozkoukala a tak jdu s malým nápadem nevím jak přesně to tu ještě chodí a pokud píši blbost nebo píši na špatné místo omlouvám se předem.
    Napadlo mě co sem zařídit nějakou sekci anket a nebo soutěž fotek založené na nějaké téma?
    Nicméně rovnou využiji že sem píši a shrnu to do jednoho magazín se mi moc líbí jsou tu fajn články a celkově webovky vypadají velice dobře a uspořádaně jen je škoda že místami to tu je psané anglicky a ne česky ale věřím tomu že za to vy nemůžete přeji všem krásný večer 🙂

    #7860
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Jj super napad skoda ze je tady tak malo temat ja s tim tady jeste moc neumim

    #8277
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Příliš mnoho možností výdělku zde opravdu není. Články se moc často nepřidávají. Co se týče kvality článků, tak by to mohlo být na lepší úrovni. Chtělo by to sem přidat více zábavných aktivit, mohlo by to výrazně zvýšit návštěvnost a přesvědčit uživatele o tom, aby zde trávili více času.

    Co takhle začít provozovat internetové rádio? Myslím, že by to mnoho uživatelů mohlo potěšit. K tomu by to chtělo udělat aplikaci, aby si posluchači rádia mohli psát o písničky na přání.

    Nápadů na vylepšení bych měl samozřejmě více, ale veřejně je zde psát nebudu. Když tak napíšu administrátorovi webu do emailu 🙂

    #8278
    radek
    Správce

    články jsu publikovány dle potřeby. Svoje nápady můžete napsat adminovi, ale předpokládál jsem, že toto adminovo = přispívá admin a píše svoje informace.
    Pokud máte nápady, napište rozumný a informačně plný souhrn. Admin se rád nechá poučit a informace zváží.

    • Odpověď byla upravena před 7 roky a 6 měsíci uživatelem radek.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.