Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12228
    veruska
    Účastník

    veruska
    Chodí k vám domů na návštěvu mravenci? Nám normálně lezou do obýváku. Mršky jedny.
    Když jsem byla školou povinná, tak se nám do kuchyně nastěhovali okřídlení mravenci. Tehdy jich bylo plné okno.

    #12229
    babicka11
    Účastník

    Lítací mravence jsme tuhle likvidovali u lavice venku. Bylo jich hodně a pomohl Biolit. Naše babi je měla každý rok v kuchyni – lezli jí po lince, chytala je na misku se šťávou…, celkem nebylo divu, bydleli pod lesem …, jinak článek “Mravenci – nezvaní hosté” najdete i zde.

    #12300
    bobalka
    Účastník

    Občas nějakého mravence potkám v kuchyni, ale to tehdy, když nechám otevřené okno. Mají mraveniště přímo pod barákem a tak se po baráku dostanou kam chtějí. Na zahradě jsme měli hodně mravenišť pomohl nám hřebíček, nikdy bych nevěřila, že se fakt odstěhují, ale je to tak.

    #12310
    babicka11
    Účastník

    Na naše mravence platil jen Biolit, ani hřebíček, ani skořice, ani káva, ani prášek do pečiva …

    #12392
    babicka11
    Účastník

    A byli tu opět a na tom samém místě .., Nikolka je objevila první a volala – dědo!! invaze! 🙂

    #12393
    veruska
    Účastník

    Do ložnice jsem si letos nedala síť a tak mi tam lítá všelijaká havěť. Mravenci jsou ale všude a ani nevíme, kudy se nám sem dostanou.

    #12424
    babicka11
    Účastník

    Tady opět už potřetí se objevili mravenci na tom samém místě, i když jsme to už 2x postříkali :-(, kde se berou, bůh ví … lezou vždycky po stěně baráku málem až do chodby…! Fuj, vypadá to děsně…

    #12575
    Rojak
    Účastník

    Mravence potkávám zatím jenom v lese. Letos jsem je ale prakticky co si vzpomínám ani neviděl. Asi je ti těmi teplotami.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.