Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum "Mokrý" mobil

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10231
    babicka11
    Účastník

    Už se vám někdy stalo, že jste utopili mobil? Mě ano, a ani nechtějte vědět, jak se mi to “povedlo”. 🙂

    #10239
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Mě teda zatím né, ale není všem dnům konec, je to pro každého. Já měla spíš problém, když byl syn malý a chodívali jsme ven, tak jsem ho mívala po kapsách, aby byl po ruce a při kdejakém sehnutí mi vypadl, ale vydržel.:)

    #10269
    veruska
    Účastník

    Mě už taky spadl kolikrát na zem, ale naštěstí se nerozbil, protože ho mám v koženkovém obalu.

    #10286
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    to já ho mám bez obalu a taky vydržel

    #10895
    MadameBijou
    Účastník

    To já tak jednou myju dveře do ložnice, mobil mám v kapse od mikiny a jak si tak myju, milý mobil mi vypadne přímo do kbelíku s vodou. A samozřejmě se mi utopil. Ale nějakým zázrakem se po několika dnech probral k životu. Tehdy mě to tak dostalo, že jsem o tom psala články na blog. 🙂 To už je ale takových 7 let zpátky. Od té doby jsem vystřídala další mobily, včetně smartphonu.

    #10917
    bobalka
    Účastník

    Zrovna včera syn se koupal a při tom vykoupal i mobil, on hraje hry i ve vaně, tak jsme ho hned dali do rýže a po 2 hodinách jsme ho ještě vysáli. Mobil jede bez problémů. Prostě chytrý telefon.

    #10976
    Barny
    Účastník

    Naštěstí do vody mi ještě nespadl,ale na zem několikrát.Vydržel.

    #10985
    vita1980
    Účastník

    zatím ne

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.