Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Moje povolání

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel babka a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13483
    babicka11
    Účastník

    Začínám tuto diskusi – asi místo “Jany” tady – tak se snad nebude zlobit – čekala jsem, zda ji nezaloží sama ….
    Víte, celý život jsem strávila v kanceláři a moc se mi to líbilo, tak snad jsem proto i pokud možno tady často (holt deformace povolání :-)), i když jsem už v důchodu, pořád si myslím, že jsem v práci za stolem, před sebou počítač a pracuji :-). Pracovala jsem v rozhlase, na ředitelství u novin, jako asistentka i v projekci jako návrhář-technolog, ale vždy za stolem. Práce se mi líbila a měla jsem štěstí i na šéfy, ředitele oddělení, na spolupracovníky. A vlastně jsem našla štěstí i tady, a mám to tu ráda.

    #17522
    babka
    Účastník

    Po škole 6 let účetní, pak se narodil syn, za další 3 roky dcera. Ta je hendykepovaná, takže do 18 let s ní doma. No a kde by mne pak po 21 letech doma zaměstnali? Nic jsem raději neriskovala a začala podnikat s mužem. Tedy spíš se přiživovat. 🙂 Já jsem přes papíry, telefony a dopravu, on vyrábí.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.