Pro uživatele

Každý zde vidí co hledá

Nové komentáře

Markéta
O co se jedná přesně
Rojak
Kdysi jsem renovoval starší Š100 a dával jsem ho i...
Rojak
Děkuji, ale mně stačí jízda na kole. U nás ve...
lgku990
Jó, taková autolakovna je dobrá věc, ale není to bohužel...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky

Rubriky

Nové články

Štítky

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Letní dovolená

Zvolené téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (6 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 1 týden.

Prohlížíte 8 příspěvků - 17 z 24 (z 42 celkově)
  • Autor

babicka11
    Účastník

My máme dovolenou letos asi jenom doma, je to tu jako na chalupě – od rána jsme venku, jíme venku, bazén, sprcha, stín pod velkým slunečníkem – kam bychom se hrabali v tomhle vedru ….

Rojak
    Účastník

Tak to aspoň ušetříte a jak se říká: „Všude dobře, doma nejlíp.”

babicka11
    Účastník

Doma je doma, to je fakt, no – že ušetříme, to je fakt tak napůl :-), holky jsou tu věčně, tak se vaří nadvakrát, protože všechno nejí…, pak se víc griluje, to taky něco stojí a přípravky do bazénu nejsou zrovna nejlevnější, voda je ale stále průzračná, to máme radost. Holky dnes ráno odjely, aby se prý podívaly na druhou babičku a dědu, no – a po obědě jsou tu zas i s rodiči – takže my se nenudíme, je tu veselo, zmrzlina se mrazí, maso naložené, pití v lednici – co nám chybí, že??

Rojak
    Účastník

Peníze byly a my nebudem, tak jaký štráchy. Máte aspoň radost z vnuček a tu si nikde nekoupíte. Podívejte co se letos děje ve světě těmi horky. Začínají požáry a ty následky nahánějí husí kůži na těle. My jedeme letos do Chorvatska, ale tím vedrem už jsem tak vyčerpaný, že se mi tam ani nechce.

babicka11
    Účastník

Z holek máme fakt radost, zatím se sem těší. Včera v šest hodin odjely a v osm mi volá Terezka – brečí, že se jí po nás stýská ! 🙂 No, vždyť zas za hodinu přijede a bude se koupat. Vodu asi zchladíme, má 30° a vzduch 35,8°, na slunce vůbec nelezu, asi by mě trefilo. Ono stačí být v kuchyni. Dnes jsem si to “užila” – dvacet skleniček marmelády z broskví a dalších osm sklenic okurek. Taky borůvkový koláč jsem upekla…. teď tu sedím s větrákem, muž vedle s klimatizací :-)….

babicka11
    Účastník

V těchto dnech, kdy je takové vedro, ani nemá cenu jezdit k moři. Sousedi dnes odletěli k moři do Itálie, říkali, že se jim tam ani nechce, když je tady takový hic.

babicka11
    Účastník

Nikolka se už vrátila z Chorvatska, kde byli deset dní a za dva dny jede ještě do termálních lázní do Maďarska. Ta si ty prázdniny opravdu hodně užila.

Rojak
    Účastník

My jsme po letech také navštívili Chorvatsko a bylo to tam super, hlavně to počasí.

Prohlížíte 8 příspěvků - 17 z 24 (z 42 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.