Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Letní dovolená

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 43)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18903
    babicka11
    Účastník

    My máme dovolenou letos asi jenom doma, je to tu jako na chalupě – od rána jsme venku, jíme venku, bazén, sprcha, stín pod velkým slunečníkem – kam bychom se hrabali v tomhle vedru ….

    #18919
    Rojak
    Účastník

    Tak to aspoň ušetříte a jak se říká: „Všude dobře, doma nejlíp.”

    #18927
    babicka11
    Účastník

    Doma je doma, to je fakt, no – že ušetříme, to je fakt tak napůl :-), holky jsou tu věčně, tak se vaří nadvakrát, protože všechno nejí…, pak se víc griluje, to taky něco stojí a přípravky do bazénu nejsou zrovna nejlevnější, voda je ale stále průzračná, to máme radost. Holky dnes ráno odjely, aby se prý podívaly na druhou babičku a dědu, no – a po obědě jsou tu zas i s rodiči – takže my se nenudíme, je tu veselo, zmrzlina se mrazí, maso naložené, pití v lednici – co nám chybí, že??

    #18940
    Rojak
    Účastník

    Peníze byly a my nebudem, tak jaký štráchy. Máte aspoň radost z vnuček a tu si nikde nekoupíte. Podívejte co se letos děje ve světě těmi horky. Začínají požáry a ty následky nahánějí husí kůži na těle. My jedeme letos do Chorvatska, ale tím vedrem už jsem tak vyčerpaný, že se mi tam ani nechce.

    #18947
    babicka11
    Účastník

    Z holek máme fakt radost, zatím se sem těší. Včera v šest hodin odjely a v osm mi volá Terezka – brečí, že se jí po nás stýská ! 🙂 No, vždyť zas za hodinu přijede a bude se koupat. Vodu asi zchladíme, má 30° a vzduch 35,8°, na slunce vůbec nelezu, asi by mě trefilo. Ono stačí být v kuchyni. Dnes jsem si to “užila” – dvacet skleniček marmelády z broskví a dalších osm sklenic okurek. Taky borůvkový koláč jsem upekla…. teď tu sedím s větrákem, muž vedle s klimatizací :-)….

    #18957
    babicka11
    Účastník

    V těchto dnech, kdy je takové vedro, ani nemá cenu jezdit k moři. Sousedi dnes odletěli k moři do Itálie, říkali, že se jim tam ani nechce, když je tady takový hic.

    #19369
    babicka11
    Účastník

    Nikolka se už vrátila z Chorvatska, kde byli deset dní a za dva dny jede ještě do termálních lázní do Maďarska. Ta si ty prázdniny opravdu hodně užila.

    #19370
    Rojak
    Účastník

    My jsme po letech také navštívili Chorvatsko a bylo to tam super, hlavně to počasí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 43)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.