• Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel lgku990 a poslední změna proběhla před 6 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11114
    Rojak
    Účastník

    Jezdíte rádi do lázní a když, tak kde se vám nejvíce líbilo? Já jsem si zajel na welnes víkendový pobyt do malých lázní Teplice nad Bečvou a řeknu vám, že to tam bylo velice pěkné a člověk si tam opravdu odpočine. Navíc tam pobíhá pozvolná rekonstrukce a tyto lázně pomalu zase ožívají. Hned vedle lázní jsou aragonitové jeskyně a vyžití je tam opravdu dost. Třeba i jenom na výlet. Vřele doporučuji

    #11115
    matylda
    Účastník

    Já byla letos na víkendovém pobytu v Klimkovicích – paráda 🙂

    #11116
    babicka11
    Účastník

    V lázních jsem nebyla, manžel ano – v Lázních Bohdaneč, asi 10 km od Pardubic. Měl se tam výtečně, líbilo se mu tam.

    #11136
    veruska
    Účastník

    V lázních jsem byla ve Velkých Losinách a moc se mi tam líbilo.
    Jen tak na 3 dny jsem byla v lázních Poděbrady a byla jsem taky spokojená. Jenom chodit dlouho venku se nedalo, protože byl sníh a pěkná zima.

    #11138
    bobalka
    Účastník

    Já byla v lázních v Darkově, je to kousek od domova a pobyt byl úžasný. Oba rehabilitační domy, které jsou průchozí, jsou svět sám pro sebe a je tam opravdu krásně.

    #11142
    devilscat
    Účastník

    Já jsem byla v r. 2010 ve Františkových lázních – na ten měsíc, tam strávený, nezapomenu. Bylo tam nádherně, dopoledne procedury, odpoledne pohodička u knížek, o víkendu výlety po okolí – co víc si přát, snad jen to zdravíčko, aby bylo…

    #11208
    Radost
    Účastník

    Každý rok jezdíme do lázní. Vloni jsme byli v Bertiných lázních v Třeboni a v Pieštˇanech na Slovenku.Obojí vřele doporučuji, záleží na tom, co si člověk potřebuje poléčit.My léčíme klouby a celkovou regeneraci těla.Vybíráme si termíny mimo sezonu, kdy se dá pobyt pořídit levněji.

    #11322
    polivkovamaruska
    Účastník

    Jezdím pravidelně dvakrát do roka do lázní Třeboň na prodloužené víkendy. Je to úžasné a plně doporučuji. Naučila jsem se tam plavat jako profík. Jsou tam teplé bazény a skvělé vířivky, vcelku bezva relax.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.