Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Květiny v bytě i na zahradě

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6392
    babicka11
    Účastník

    Máte rádi květiny? Určitě ano, tak jako já. Nejvíc mám orchidejí, 26 ks různých barev, některé kvetou už i po páté, jinak asi 25 dalších různých. Na zahradě hlavně růže, ale také sněženky, konvalinky, krokusy, narcisky, tulipány – od jara do zimy stále něco kvete. A jak jste na tom vy?

    #6416
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Květiny mám hodně ráda,ale moc jich doma nemám.

    #6417
    Petulavpk
    Účastník

    Také mám ráda květiny a pak je to moc milé se dívat na nové kvítky, to musí být nádhera mít tolik druhů…..

    #6468
    radek
    Správce

    květiny mám rád, ale moc u mě nevydrží. Nejsou schopny dodržet můj pitný režim-:) Uschnou. Jediný kaktus aloe-vera mám stále zelený. Bojuje o život a zdraví, stejně jako já-:)

    #7031
    veruska
    Účastník

    My máme květinovou zahrádku a nejvíce máme pivoňky a karafiáty. Zahrádku měla moje maminka a teď už se o ni starám já, protože maminka to už nezvládá. Je to nádhera, když to všechno kvete.
    Doma pěstuji spíš kaktusy. Mám ohromnou radost, když některý rozkvete. Je to nádhera!

    #7059
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    My máme doma kytek docela hodně-a to když jsme se stěhovali do menšího bytu jsem spoustu rozdala..mívala jsem období,že jsem si často i nějakou koupila-prodávala jsem je,tak jsem neodolala a doma mi vyhrožovali,že jestli ještě nějakou donesu,vyhodí mě i s ní…:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.