Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Kupujete a jíte na Vánoce kapra?

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel FrantaD a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21212
    veruska
    Účastník

    My ho kupujeme každý rok, ale mamince už ho asi nedám, aby si nepíchla do krku kost.
    Rybáři kapry prodávají každý rok v Ronově nad Doubravou. Za mírný poplatek ho i vyženou z kůže a vykuchají.
    Jo kapřík, to je bašta. Vždycky si vybírám menšího, protože ti velcí jsou moc tuční a to nemám ráda.

    #21238
    babicka11
    Účastník

    Máme kapra každý rok, vlastně je skoro celý můj 😀 muž si dá tak jeden kousek, má radši vinnou klobásu, řízek, králíka. Já si pro sebe obalím, jinak dávám se zeleninou do trouby jen tak na másle.

    #21265
    babicka11
    Účastník

    Zítra přiveze syn živého kapra, tak ho asi udělám dřív, do mrazáku se mi už nevejde a už se na něj těším.

    #21271
    veruska
    Účastník

    Včera jsem si na internetu našla sádky Ronov nad Doubravou. Ryby budou prodávat už v pátek. To je ale do pondělí dlouho, tak si pro kapříka zajedeme až v neděli ráno. Oni mi ho tam i vykuchají, tak to bude bez práce.

    #21274
    babicka11
    Účastník

    My jezdili vždycky do rybárny do Liběchova, ale poslední roky vozí kapra syn a vloni jsme měli i dva, druhého jsme dostali od známého. Mám ryby ráda a poslední dobou je jím docela často. Muž tedy spíš jen filé a rybičky v tomatě, mně chutná losos i zavináče 😀

    #21326
    veruska
    Účastník

    Já miluju sardinky. Dělám z nich i pomazánku, jen tak s vařeným vajíčkem, kyselou okurkou a cibulí. Přidávám trochu másla a obyčejné hořčice. V tomatě mi rybičky moc nechutnají.

    #21327
    veruska
    Účastník

    Zapomněla jsem napsat, že někdy místo vajíčka dám do pomazánky majolku.

    #21328
    babicka11
    Účastník

    Rybičkovou pomazánku máme taky rádi, obzvlášť na chlebíčky. Veku mám, ale prý nemám zítra nic dělat, všichni jsou přecpaní 😀 a chlebíčky prý nechtějí …, tak nevím. Asi na odpoledne upeču pizzu, tu mají rádi všichni.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 11)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.