Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 138)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12478
    Rojak
    Účastník

    Již čtvrtý den za sebou se nemůžu přihlásit na kolo štěstí a vyskakuje mi stále toto: ,,Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo”. Vím že kolo nemělo být v provozu každý den, ale čtyři dny po sobě? Děje se vám něco podobného?

    #12479
    bobalka
    Účastník

    Rojaku děje, dokonce i když v adventu bylo zkuste kolo štěstí, tak se mi nepovedlo do kola vůbec se přihlásit. Tak to zkouším průběžně, několikrát za den. Zatím pořád nic.

    #12487
    babicka11
    Účastník

    Kolo štěstí nebude k dispozici každý den, objeví se nepravidelně.

    Lidi, nezkoušejte žádná hesla :-), to je tam napsáno proto, že prostě ten den není přístup 🙂 – nebo admina napadne “to” pustit třeba jen na hodinu – ale to my nevíme, na kterou 🙂 …a třeba to vyjde

    #12498
    babicka11
    Účastník

    jjo, dneska to vyšlo, vytočila jsem si nulu, hahahahaha

    #12539
    babicka11
    Účastník

    Potěší i jeden bod – jde hlavně o zvědavost, co vytočím :-).

    #12542
    Rojak
    Účastník

    Jak se říká ,,Každý bod se počítá” a nebo ,,Nemusí pršet hlavně, že kape”. Jinak vy jste babičko všude vepředu a skoro ve všem všechny válcujete. Z toho musí být radost. A co jinak klouby, už jste si pořídila tu bandáž?

    #12544
    babicka11
    Účastník

    Rojak – klouby v háji, ale na bolístky tady zapomenu, moc mě to tu baví, jsem tu ráda. Doktor mi předepsal léky na tři měsíce a pak tři měsíce klid. Teprve pak tam jdu – někdy před Vánoci. Normální bandáž mi tenkrát nedoporučil.

    #12648
    Rojak
    Účastník

    Dneska to je za 15. A jedeme z kopcéééééé

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 138)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.