• Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6436
    bobalka
    Účastník

    Čtete vůbec někdo ještě knihy v klasické podobě?? Já ano a ráda, Co jste třeba četli naposledy, která kniha se Vám nejvíce líbila, a kterou by jste mi doporučili. Já mám ráda historické romantické romány, ze starého Skotska a Anglie nebo Francie, ale čtu vlastně všechny žánry.

    • Téma bylo upraveno před 8 roky a 1 měsícem uživatelem bobalka.
    #6448
    coolnet
    Účastník

    četl sem před lety mnoho,…žel je klikací doba a mam pocit,že již lidé ani neumějí psát…..smutný,ale pravdivý 🙁

    #6495
    MadameBijou
    Účastník

    Já taky miluju historické romány. Hlavně mám ráda dobu Ludvíka XIV. Takže sbírám všechny knižní díly Angeliky. Jinak mám ráda hororové příběhy a tak asi od 6. třídy díky spolužákovi čtu Johna Sinclaira.
    Jinak se díky knihám i vzdělávám. Nedávno jsem četla knížky jako Mít či nemít? peníze (Jiří Vokáč Čmolík), Ovládněte svůj mozek (Libor Činka) a Bohatý táta, chudý táta (Robert T. Kiyosaki a Sharon L. Lechter). Teď čtu po delší době další z případů Johna Sinclaira a čekám, až budu mít na Chytré ženě vráceny body a přijde mi objednaná knížka Proč nikdy nestíhám. Už se na ni moc těším. 🙂

    A já rozhodně dávám přednost knihám tištěným. Mým snem vždycky bylo mít v domě velkou místnost plnou knih. Věřím, že se mi to jednou splní. Jinak si ale stahuji různé e-booky v pdf formátu a čtu si je v počítači. Čtečku nevedu a ani mě neláká.
    Hlavně čtu ty z osobního rozvoje a taky ve španělštině.

    #6514
    radek
    Správce

    už jsem to zde někde uváděl: Jméno růže. Mám rád české trilogie z doba Karla IV, cokoliv o stihačích z 2. světové války.
    Perferuji tištěnou podobu.

    #6519
    Petulavpk
    Účastník

    také mám moc ráda knihy v tištěné formě….

    #6520
    Jana
    Účastník

    u nás doma vede hlavně fantasy.. kdysi jsem četla ve velkém, teďka knížky schováváme před trhačem papíru 😀 ale jak je chvilka, kdy nemusím pracovat na pc a trhač spí, tak tahám oblíbené fantasy knížky od sira Terryho Pratchetta.. jeho humorné fantasy mě životem provází už od puberty a zpráva o jeho smrti mě velmi zasáhla.. byl to úžasný Pán se skvělým anglickým smyslem pro humor.. kdo ví, třeba je bude číst i trhač, až povyroste 🙂

    #7003
    veruska
    Účastník

    Dříve jsem četla knihy pomalu každý den. Dnes už jenom občas. Ale když už začnu číst knihu, tak bych četla a četla a nic jiného nedělala.

    #7173
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Knihy jsem nikdy moc nečetl, snad jako malý kluk. Avšak v poslední době jsem nalezl zalíbení v naučných knihách, které mě vzdělají po osobnostní stránce. Také mám rád knihy o zdravé výživě.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.