Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Káva nebo čaj?

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6432
    babicka11
    Účastník

    Jste příznivci kávy, čaje nebo obojího? Já tedy kávy a je jedno, jestli turka, rozpustné nebo překapávané (a vždy bez cukru a bez mléka), i když poslední dobou si dělám i zázvorový čaj, obzvlášť při chladném počasí.

    #6433
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Jednoznačně káva s mlékém a cukrem. A když čaj,tak ovocný

    #6434
    Petulavpk
    Účastník

    zázvorový čaj je moc dobrý, ale káva je káva 🙂 bez cukru s mlékem, prosím 😀

    #6438
    bobalka
    Účastník

    Káva a to pravý turek, někdy k večeru mám ráda také čaj většinou brusinkový.

    #6447
    coolnet
    Účastník

    kafe,to mužu vždy aneb bez kavy bych nebyl 😀 čaj jen občas-nejlépe bylinky.

    #6518
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Ráno to vyhrává jednoznačně káva turek, přes den pak rozpustná a když čaj tak hlavně bylinky.

    #6521
    Jana
    Účastník

    kafe osobně ne.. prý jsem ho usrkávala sestře, když jsem byla malá a od té doby jsem ho asi přepita 😀 nejradši tedy ovocné čaje, teďka přesedlávám na sypaný rooibos kvůli jeho příznivým účinkům.. koupila jsem si ho 2kg, tak ho kombinuji s ovocnými sypanými čaji občas, aby byla nějaká změna.. vřele doporučuji, dobře se po něm spí.. 🙂

    #7002
    veruska
    Účastník

    Mám ráda kafe i čaj, zejména mátový. Kafe občas nahrazuji výrobkem CARO nebo MELTOU, které piji oslazené a s mlékem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.