• Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12902
    babicka11
    Účastník

    Máte doma nějakou kasičku, kam si dáváte drobné? Měli jsme kdysi doma luxferu (zbylo po stavbě), tak jsme do ní vypilovali dírku na mince a skoro celou jsme ji zaplnili. Když jsme měli nějaké drobné z nákupu, tak jsme to tam hodili. Nastřádali jsme tak skoro 4 tisíce :-). I teď mám kasičku. Pravé keramické prasátko, no spíš prase. Je velké a bude dlouho trvat, než bude plné. Dávám tam totiž jen padesátky a dvacky, menší ne. Myslím, že pak bude ze mě “boháč”, hhi.

    #12903
    Rojak
    Účastník

    My máme na drobné velkou sklenku od okurek a dáváme tam všechny drobné co jsou po ruce, jinak by se horko těžko naplnila. Peníze vyhraje ten kdo uhádne nejbližší částku, která bude po spočítání všech peněz nasbíraných ve sklenici.

    #13002
    babicka11
    Účastník

    Rojak – no, to máte hezky vymyšlené – to s tou výhrou :-), i když je to taky risk, hhi
    kolegyně měla v práci kasičku jako fotbalový míč, malý a narvala do něj skoro 5 tisíc, míček mají i na netu a dalších moc hezkých kasiček ….holkám jsem už kasičku koupila vloni, a sobě asi ne, i když se mi líbí :-).

    #13005
    Rojak
    Účastník

    Jo ještě se tak dožít toho až bude plná. To pak bude jackpot.

    #13030
    babicka11
    Účastník

    Píšete větší sklenku – to si představuji pětilitrovou sklenici – to bych plnila nějaký ten pátek, haha.

    #13032
    veruska
    Účastník

    Nejdříve jsem dávala kovové padesátikoruny do prasátka a když jsem ji naplnila, tak jsem to přesypala do sklenice a dál plním prasátko. Vešlo se tam za 4500,- Kč.
    Dám to vnučce na knížku, až ji mladí zřídí. To bude asi ještě chvíli trvat, tak zatím ještě něco nasyslím.

    #13048
    matylda
    Účastník

    My dříve s manželem hrávali kanastu. kdo prohrál ,musel dát do sklenice pětikorunu. Brali jsme to jako příspěvek na dovolenou 🙂

    #15876
    babicka11
    Účastník

    Koupila jsem si novou kasičku a dávám jen padesátky. Je to malá beruška, tak snad to nebude tak dlouho trvat, než bude plná peněz. To velké prase jsem uklidila :-), taky bych se nemusela dožít naplnění :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.