Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Jak vypadá váš typický den

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15477
    Rojak
    Účastník

    Už dlouho jsem nezkusil založit nějaké diskusní téma, tak se to pokusím napravit. Jak vypadá váš typický pracovní, nepracovní/osobní den? Dneska to tady u nás na Moravě pěkně foukalo a když je ten nový rok, řekl jsem si, že se zajdu ostříhat, ať vypadám zase jako člověk. A jak jsem byl ostříhaný a vylezu ven z holičství, začal jsem toho litovat. Venku fučelo jako na větrné hůrce, začalo pršet a chvilkami padat sníh. Domů jsem přišel mokrý jako žába, jen zalézt do postele. Ještě, že jsem nemusel do práce, protože musím vybrat starou dovolenou. A co vy máte se také čím pochlubit?

    #15500
    veruska
    Účastník

    Chlubit se nemám čím. Protože se starám o 87.letou maminku, tak jsem musela dát z práce výpověď. Ráno vstanu, dám jí prášky a jdu dělat snídani. Pak nějaká příprava na oběd, pustit psa, dát zrní slepicím, něco poklidit, jít dělat oběd, odpoledne se vždycky nějaká práce najde, nebo jedu do obchodu nakupovat, občas jedu sama nebo s maminkou po doktorech, pak něco vymyslet k večeři, topit a tak je to pomalu každý den. Žádná sláva.
    Dnes jsme měli návštěvu, tak to bylo trochu povyražení z toho stereotipu. Občas hlídáme taky vnučku, s tou je alespoň sranda.

    #15514
    babicka11
    Účastník

    Typický den – to je těžké, málokdy je to stejné. Dopoledne trávím většinou v kuchyni, když dělám oběd, většinou si připravím i něco na večeři – třeba pomazánky na chleba, nebo oškrábu brambory a pak je dám do trouby upéct … Také jezdíme po doktorech a po nákupech a hodně hlídáme holky. Buď je tu jedna, nebo druhá, nebo obě najednou – když jsou nemocné, nebo jen tak odpoledne, nebo tu i spí …. Zvířata žádné nemáme, o topení se starat nemusíme, takže většinou “havaj” …. :-).

    #24538
    lgku990
    Účastník

    Já teď už přes tři měsíce marodím se zlomeným kotníkem, takže jsem převážně doma, jinak doktoři, rehabilitace, přímo nádhera, už abych chodil normálně do práce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.