Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum jak reagujete na EET

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9945
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    V podstatě mi osobně EET nevadí, ale zvýšilo to ceny výrobků a pokladny to nezvládají tak rychle, takže mě to obírá o čas.

    #9947
    babicka11
    Účastník

    Mám stejný názor jako “blaju”, ceny šly nahoru a tím, že se to pokladní učí, trvá to dlouho. Pokladnu mají i u nás v pekárně .., když chcete pět věcí, tak prostě čekáte, až to tam “naťuká” ..navíc vím, že k pokladně nedali řádný návod k použití, každý volal “operátora”, jak to mají uvést do provozu – nebylo to lehké, tomu věřte…

    #9953
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Podnikatelé to dávali na poslední chvíli a personál není dostatečně proškolený, no prostě hrůza.:(

    #9990
    bobalka
    Účastník

    Myslím si, že to není špatná věc, ale lidi se musí naučit s tím pracovat.

    #9998
    coolnet
    Účastník

    mo,ohledne toho zdrazovani je to tak, ze ti co drive nebili platci dph ho vcil plati-a pak se nedivim, ze se nekde zdrahlo o 23%…

    jinde hlaseni zdrazeni o 1-3kc :))))

    ale neverte hlaskam, ze za to muze zrovna eet pokladna atd.

    znam plno podniku, kde se naopak i zlevnilo.

    a pak je tu druha vec ohledne uctenek, kde sem ji dostaval pred eet tam ji dostavam porad….no a tam kde nikdy nedavali, tam nedavaji ani dnes :))))

    a opet lez, ze kdo chce a pod. omyl-musi ji dat vseci!!

    zpohledu zakaznika-nulovy prinos

    zpohledu podnikatele-tezky dohled a sber informaci :)))

    #9999
    babicka11
    Účastník

    Tady v hospodě ani v pekárně účtenku nedávají ….

    #10000
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Coolnet, jak jsem pochopila jste z Ostravy, tak dejte vědět o těch podnicích kde se zlevnilo.:)

    #10012
    coolnet
    Účastník

    tak např pivo na namesti SNP vedle policie 😀 zlevnili na 24kč za Ostravar 12ctku 😀

    ale treba se kolegovi stalo v te “vecerce” naproti Helbicha u zastavky -ze mu odmitli dat ucet na cigarety,ale na zbytek ano 😀 😀 hold stare zasoby bez papirove este nestihly vyprodat 😀 😀

    jooo, ted chci videt ty radoby vecerky a restaurace, kam chodily prodavat zlodejicci z kaufu kuřeci rizky atd :))))

    jo a konecne nektere pracky na penize skoncily 😀 viz. male nonstopy alá herna s čepem :)))

    ti co preziji stejne skonci v cca kvetnu, az bude zakaz koureni 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.