Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Jak jste se seznámili s partnerem?

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel bobalka a poslední změna proběhla před 6 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11401
    babicka11
    Účastník

    U mne to byla přímo recese, s kamarádkou jsme prostě do telefonního seznamu středočeského kraje prostě zabodly prst a zavolaly na telefonní číslo, 🙂 jestli je ten a ten doma…., byl. Tak jsme se prostě spolu seznámili a najednou se sešli. Byla u toho pěkná psina. No – a já i kamarádka jsme s nimi dodnes :-).

    #11405
    pavlina69
    Účastník

    My s manželem jsem se seznámili na zábavě,já tancovala předtančení a manžel si mě vyhlédnul.Potom jsme zpívali a protože nám šli hlasy dohromady jsme spolu 20 let

    #11406
    matylda
    Účastník

    Nepodělím se 🙂 Ale dodnes na to vzpomínám, jak to bylo nádherné. Vůbec celé to naše dlouhé seznamování. Já toho svýho, na kterého teď tak s láskou vzpomínám, totiž rok odmítala 🙂

    #11412
    lgku990
    Účastník

    Já jsem si tenkrát za 8 Kč podal přes sms inzerát do anonce, měl jsem na můj inzerát pár odpovědí, nakonec jsem se za jednou dívkou po ix hodinách strávených voláním, tenkrát defakto ještě s neznámou, rozjel do Špindlerova Mlýna a potom to společně stráveném víkendu byla, dá se říct, ruka v rukávě a i noha v nohávě. No a jak to pokračovalo dál, jsme spolu do dnes a máme se stále rádi.

    #11416
    bobalka
    Účastník

    Já se jako starší holka (23let) šla podívat na mladé holky, jak blbnou po vojákách, co byli u nás na vesnici na žňové brigádě. Scházeli se na autobusové zastávce a tak jsme se s kámoškou jen tak zastavily na pokec. Pak přišla další partička vojáků a já tam uviděla ty nejkrásnější oči, zůstala jsem před ním stát, jako tvrdý Y, a nemohla jsem odtrhnout pohled od jeho očí. My byly zrovna na odchodu, ale já pořád stála až mi kamarádka řekla “No pojď”. A já jsem jen zopakovala po ní, ale přímo jemu “no pojď”. A on šel, nejprve jsme doprovodili kamarádku a pak jsme se celou noc procházeli a povídali si. Když odjeli začali jsme si psát, přijel taky z vojny na dovolenku a pak podepsal šachtu, dostal byt, vzali jsme se a já se stěhovala ze Severních Čech na Severní Moravu. Vlastně jsme 3 dny po svatbě odjížděli, na svatební cestu do nového domova. Tak jsem na té naší svatební cestě už 35 let.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.