Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Jak být dámou?

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7472
    radek
    Správce

    Téma od blondynky, admin jen publikoval.
    Každá žena by měla o sebe pečovat, zkrášlovat se, udělat ze sebe dámu. Působit dobrým dojmem svým vzhledem, líbit se. Když se dívám okolo sebe na jiné ženy, které o sebe vůbec nedbají a že jich je spousta, je to hanba a škoda každé ženy, která neukáže světu svou ukrytou krásu. Kdyby si tato nepečující paní zašla ke kadeřníkovi a nechala udělat nějaký stylový účes, vím, že ne každá žena preferuje nové trendy, ale například lehký melír může oživit celkový vzhled. Též by mohla zajít na kosmetiku a nechala se o sebe trošku opečovávat od paní kosmetičky, nechat si upravit obočí, to též změní vzhled. Když pak přijde domů, manž el by pak tu úžasnou změnu těžko rozdýchal. A když potká své dlouhodobé známé, mihotne se před nimi slušivými šaty budou na ni zírat s otevřenou pusou a chválit ji jak jí to sluší. A kdyby se ještě přiličovala, myslím si že by to bylo fajn. Spousta žen se ráda narve jen do ryflí a nebo tříčtvrtečních kalhot, ale takové letní šaty v nich je pohodlněji, necítí se tak utěsněna a sluší jí to.

    Mám pravdu??? Napište svůj názor budu se těšit. blondynka

    #7473
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Můj názor je trochu odlišný, asi to bude věkem…znám ve svém okolí dost žen, které chodí pravidelně na kosmetiku,starají se o to , jak vypadají a jejich manžel si toho nejen nevšimne, ale naopak uteče za nějakou ne třeba zrovna atraktivní ženou, ale chytrou,se ktero se může bavit i o něčem jiném než o kosmetice a hadříkách a která ho i nakrmí…:)) je to trochu nadnesené, ale opravsu nepotřebuji, aby na mě známí zírali s otevřenou pusou… to spíš já zírám s tou pusou dokořán, když taková dáma-hezky oblečená, upravená, s čerstvým účesem-začne mluvit…i ten dlaždič(nechci se dotknout dlaždičů-ale říká se to,že je sprostý jako dlaždiš..:)) )by se styděl… a než bych utrácela za nějakou kosmetiku, radši koupím něco vnukům.celý život jsem si vystačila s indulonou-bude mi 60 a nikdo mi to nehédá….Tí samozdřejmě nechci říct, že by ženy neměly chodit upravené… ale prostě mi ta kosmetika a hadříky přijou jako blbost-tohle z ženy si myslím dámu neudělá…tak a teď se můžete do mě pustit a spílat mi…:)))))

    #7475
    babicka11
    Účastník

    Skoro celý život spíš nosím kalhoty a tuniky, šaty málokdy. Nepotrpím si na módní trendy, nosím to, co se mi líbí a v čem se cítím dobře. Měla jsem dlouhé tmavé vlasy do pasu, teď už jen barvené na světlo a krátké. Od 20 let se trochu líčím, hlavně slabší oční linky a to denně, i když vím, že nikam nepůjdu. Stačí mi pocit, že vypadám líp a co kdyby někdo přišel na návštěvu, že? Doma tepláky nenosím, ani je nemám, teď v létě mám na doma dlouhé letní šaty. Nejsem ráda středem pozornosti a vzhledem k věku a k berli, což mě opravdu nervově ničí, nemusím chodit na “jehlách” a podle poslední módy…..

    #7727
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Ono je to pravda, každá žena by o sebe měla pečovat, ale né kvůli okolí, ale kvůli sobě ať se cítí dobře ona. Oblečení a líčení je na každé z nás, mám v okolí krásně upravené a nalíčené dámy, ale jak je potkám nenalíčené tak je to katastrofa jak mají pleť zničenou líčidly a ty vrásky no hrůza. Představte si případ, že se seznámíte s krásnou ženou, udržovanou, nalíčenou supr oblečenou, ale jednou nastane situace, že po první prožité noci se ji zleknete co pak, jak se zachováte.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.