Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Jak bojujete s podzimní únavou?

  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14461
    babicka11
    Účastník

    Teď jsem se “nakopla” kafem se skořicí – prý se po tom i hubne, ale vidím, že to na mě moc nepůsobí, haha, no jo, to bych nesměla si dát něco na zub večer :-). Nu což, svět se nezblázní a já taky ne…..
    Jinak mě ráno dokáží pozitivně naladit naše holky, ty nedovolí mít žádnou únavu :-).

    #14503
    Evik
    Účastník

    Pěkné nápady, zelený čaj mám rada už si jdu uvařit při tom dnešním počasí =(

    #14571
    babicka11
    Účastník

    Ať je venku jak chce, mě to náladu jen tak nevezme. Zkuste si tu najít pár vtipů a určitě se taky zasmějete. A tom to je :-).

    #14592
    babicka11
    Účastník

    ještě mě napadla jedna věc – udělejte si smoothie :-), hned Vás to nabije energií natolik, že nebudete vědět, co dělat dřív 😉
    Ranní zelený fresh drink
    1 citrón
    2 hrsti špenátu
    1 hrst petržele
    1/2 okurky
    5 cm čerstvého zázvoru

    #14634
    Evik
    Účastník

    babicka11- dekuji za radu vyzkousim vypada to moc zajimave a jsem zvedava jak to bude chutnat…

    #16330
    veruska
    Účastník

    Není jenom podzimní únava, ale je také zimní. Alespoň u mě ano.

    #16361
    babicka11
    Účastník

    verusko – když u mě nastane nějaká únava a tzv. “nenálada” – jdu uklízet. To je bezvadná terapie :-).

    #16395
    babicka11
    Účastník

    Tohle vypadá dobře a mohlo by pomoci při jarní únavě …..

    Fidget Cube – antistresová kostka
    Kostka od základu mění problémy s nervozitou, stresem, nepozorností a roztěkaností. Kostka 3x3cm na každé straně obsahuje jiný antistresový prvek.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 23)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.