Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Infuze vitamínu c

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 22)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10223
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Máte někdo zkušenosti s touto infuzí, lékařka mi ji doporučila, když jsem se na to informovala, takže příští týden první aplikace, cena je velice přijatelná, tak uvidím jak se budu po ní cítit.

    #10228
    babicka11
    Účastník

    Já to neznám, a představa injekce mi nedělá dobře. Zřejmě máte malou imunitu, tak do Vás naládují hodně vysokou dávku vitamínu. Četla jsem na to recenze – někdo je pro, někdo proti – asi jako u všeho. Osobně žádné vitamínové tablety neberu, radši se “nadopuju” citróny, pomeranči, jablky, paprikou, zázvorem….
    Pak napište, co to s Vámi “udělalo” :-).

    #10242
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Určitě dám vědět, ale nevím jestli účinek bude okamžitě citelný, no uvidíme. 🙂

    #10243
    matylda
    Účastník

    Blaju, já o tom slyšela, má to prý pozitivní dopad na různé nemoci, hlavně Céčko ve vyšších dávkách. Já osobně si myslím, že mám přirozeného vitamínu C v potravě dostatek, ale přesto, pokud si vezmu Cvit tabletu s pomalým uvolňováním, cítím, že se rychleji dostanu z nachlazení, nejsem tak unavená. Nyní mi pod nosem vykvetl obrovský opar – pravděpodobně jen jako reakce na únavu, a po čtyřech dnech při braní Céčka se už odlupuje. Pokud vám to doporučila lékařka, jděte do toho. Ale taky by mne zajímal efekt 🙂

    #10287
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Dám vědět co to se mnou udělalo, nebo neudělalo???:):):)

    #10291
    babicka11
    Účastník

    blaju – no tak jsem dotaz napsala asi příliš lidově, no 🙂 🙂
    Tím nemyslím, že to s Vámi “švihne” :-), ale že budete mít elánu na rozdávání, že bych si taky stoupla do fronty :-), hhi

    #10295
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    babičko já to pochopila jak to myslíte, no s tím elánem to nebude takové horké, deset dnů se trápím s rýmou a šíleným kašlem a né a né se z toho vyhrabat, tak kdyby to aspoň pomohlo od toho nachlazení, to by bylo něco :):):)

    #10306
    babicka11
    Účastník

    blaju – mnohdy opravdu pomůže to vyležet, doktorka Vás měla nechat doma. Stačil by týden v posteli s čajem s bylinkami, medem, citrónem … pokud chodíte do práce, jen bacily roznášíte. Když byl u nás v práci někdo takhle nastydlý, šéf ho honil k doktorovi a do postele. Nechtěl, aby to dotyčný roznášel dál.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 22)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.