Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Hudba, zpěv

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel coolnet a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6193
    babicka11
    Účastník

    Mě by zajímalo, zda je tu někdo, kdo umí hrát na nějaký hudební nástroj a jestli někdy zpíval třeba ve sboru, nebo na nějakém vystoupení. Já sama jsem chodila do LŠU na klavír 10 let a zároveň jsem chodila i do sboru, kde nás bylo nejvíc 50 a pak nejméně 20, protože to mnozí flákali a byli vyhozeni. Mě to naopak bavilo, jezdili jsme na různá vystoupení i soutěže. Později jsem se zpěvu věnovala víc, vlastně až do té doby, co jsem se vdala. Potom už život šel jinou cestou, ale nelituji. Dodnes si mohu zahrát své oblíbené skladby.

    #6194
    MadameBijou
    Účastník

    Já osobně na žádný nástroj nehraji, ale moje mamka chodila na klavír a taky na různá vystoupení. Vždycky mi vykládá, jakou měla trému. Ale byla opravdu šikovná. A velmi ráda zpívá ruské písničky. Co se mně jich nazpívala.
    Já mám hudbu moc ráda, z klasické hudby mám nejraději Mozarta.
    Jinak naši kdysi dělali diskotéky, takže i diskotéková hudba je mi velmi blízká. Poslouchám písničky
    v různých jazycích a jsem ráda, že španělským textům už docela slušně rozumím.

    #6200
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Dokážu hrát na klavír, flétnu, tahací harmoniku a teď se učím na ukulele. To je první nástroj, na který mě někdo učí hrát, na ty zbylé jsem se učila sama. Do sboru jsem chodila na základce, ale moc mě to ke konci nebavilo. Hlavně i když to bylo dobrovolné, učitelka po nás chtěla omluvenky, proč jsme nepřišli. Jinak doufám, že se ještě dostanu na violončelo, saxofon a housle a budu u nich taky zvládat aspoň ty základy 😀

    #6420
    Petulavpk
    Účastník

    Já umím hrát na housle, kytaru, doprovodné nástroje (někdy se hodí i lžíce :D). Tak nějak jsme docela rodina, kde každý něco umí a tak když se sejdeme uděláme si svojí kapelu 😀

    #6430
    coolnet
    Účastník

    od malička pouze na nervy 😀 😀 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.