• Toto téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MadameBijou a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 22)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9505
    babicka11
    Účastník

    Co vás baví? Vaření, šití, pletení, fotografování?

    #9508
    veruska
    Účastník

    Mě baví pletení. Zrovna minulý týden jsem dopletla přehoz na gauč. Našla jsem starou vlnu, tak jsem jí musela spotřebovat. Jinak, už to není jako dřív. To jsem pletla svetry.
    Teď už se to ani finančně nevyplatí.

    #9511
    babicka11
    Účastník

    Dřív jsem taky hodně pletla, svetry, rukavice palčáky i prstové, ponožky, čepice, šály… pro mimina bačkůrky, kabátky, čepičky. Pletla jsem svetry i pro sebe, byly to opravdu originály, škoda, že už je nemám a ani jejich fotografie. Taky jsem háčkovala halenky z příze. Z vlny jsem háčkovala takové čtverce, které jsem potom sháčkovala dohromady a vznikly z toho dvě pěkné přehozy. Jedna byla béžová, druhá barevná. Šít moc neumím, co se mi opravdu povedlo, byla zimní kombinéza i s kapucou zateplená
    vatelínem. Vlnu ještě mám, ale nevím, zda-li by to holky nosily. Mají toho hodně a třeba by se to ani nelíbilo. 🙂

    #9512
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Babičko pletené věci jsou zase v modě, pro děvčata bych upletla velmi jednoduché hladké šaty, nebo delší halenu s krátkým rukávem a roláčkem, mohou si k tomu vzít třeba legíny a pod šaty triko s dlohým rukávem, viděla jsem to na malých slečnách a vypadalo to moc hezky, no ale máte pravdu jestli by se to líbilozrovna těm vašim vnučkám, ale když se nějak nenápadně nezeptáte tak to vědět nebudete.Já mám ráda vaření, na pletení a háčkování už nemám zdravé ruce, občas ještě něco ušiju a opravím, jinak ráda doma renovuji a vymýšlím co kde a jak zlepšit.:)

    #9535
    Barny
    Účastník

    Mě docela baví pečení perníčků a zdobení.Zqčala jsem s tímto koníčkem celkem pozdě a ruka již není tak pevná jak bych potřebovala,ale zatím mě chválí.Až přestanou tak perníčky jsou k jídlu a sní je také s chutí.Jinak miluji zahrádku,kytky,hrabání se v zemi zkrátka příroda. k tomu je vázané i fotografování,ale opravdu jen pro radost.

    #9718
    babicka11
    Účastník

    Já jsem vždycky moc ráda luštila křížovky…., jak je možné, že na na už mám nějak málo času? 🙂 🙂

    #9731
    veruska
    Účastník

    Dost mě baví pěstování kaktusů. Ani nedají tolik práce a když rozkvetou, tak to je krása.

    #9749
    matylda
    Účastník

    Já ráda čtu, mám zahradu, velice ráda chodím na houby. A letos se mi roztrhl pytel s možnostmi na výlety a zájezdy 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 22)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.