Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Filmové hlášky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 16)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7370
    babicka11
    Účastník

    Je ti teplo, děvče??
    Mrazík

    Že já nešťastná jsem si nevzala Pištu Hufnágla!
    Rodina Smolíkova

    Já jsem malej, ale šikovnej.
    Princezna ze mlejna

    Haló, haló, proč je koček málo? A tak štěkám jako hrom, ať je koček milion!
    Mach a Šebestová

    #7371
    veruska
    Účastník

    Kachny,kachny, kachny….
    Hledej šmudlo

    Já jsem se lek, až mě…/Slunce seno/
    Držte huby sestry!

    #7372
    irinkamil
    Účastník

    Nedávno opakovali Flynna Carsona – honba za kopím osudu a docela mě dostali, nový dabing s víceméně neznámými hlasy a mám tam jednu oblíbenou hlášku, hodná holka se pere se zlou holkou, aby zachránila Flynna a když tu zlou uzemní, řekne jí (v původním dabingu) pěkně rozfajrovaná z té rvačky – Najdi si svýho hňupa! A v té nové verzi řekne jen tak nějak neslaně nemastně – Najdi si jinýho. Všimli jste si nových dabingů, jak jsou docela bez šťávy, jako kdysi, když četl celý překlad jeden člověk. Ještě jsem si toho všimla u filmu Mizerové, v původní verzi tam ženský hlas zařve Mizerové! a v té nové mužský hlas jen tak jako oznámení, úplně normálním ne moc silným hlasem Mizerové. Tuhle jsem to konzultovala s kámoškou a ta říkala, že se snad při opakování filmu platí honorář i dabérům znova a znova. Sice nevím, co je na tom pravdy, ale když slyším ty stále ubožejší dabingy, možná na tom něco pravdy bude.
    Mohli bychom si tady psát i chyby ve filmech, v dabingu jsem jich už taky slyšela několik, například v Columbovi (takový ten detektiv v baloňáčku). Columbo vysvětloval, že se listí za límec oběti dostalo tak, že ji někdo táhl za nohy, ale na obrazovce bylo jasně vidět, že je řeč o tažení za ruce. Všechny díly se opakují stále dokola, takže si občas těch nesrovnalostí všimnu. Nějaké jsou skoro v každém dílu, nejčastěji vlevo – vpravo.

    #7373
    irinkamil
    Účastník

    Bezva, Hledej, šmudlo! říkávám počítači, když mu dám něco najít.

    #7702
    babicka11
    Účastník

    … já že jsem tajtrlík?? Za prvý – nevím co to je, a za druhý mě to uráží …. 🙂

    … ona mě má ráda a neví, že má ráda mě …

    #7704
    matylda
    Účastník

    🙂 Hlášky si nepamatuju, a pokud některé přece jen, tak jste je tu už napsali. 🙂

    #7803
    babicka11
    Účastník

    “Víte, co miluju na týhletý rodině? Tu rozmanitost! Každý den mě nas… někdo jinej… ”

    “Bertíku, maminka je doma?” – “Ne, to nadává papoušek.”

    #7835
    babicka11
    Účastník

    Tak já tedy do tý školy půjdu, ale běda, běda vám, jestli mi to nepůjde ….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 16)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.