Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Equa bank & KB

Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel matylda a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14003
    Evik
    Účastník

    Zdravim ocenila bzch rady kdo ma učet a popřipadě hypoteku u Equa
    Já momentrávě u KB a právě uvažuji o přechodu do Equa
    Jak jste zpokojeni
    Diky

    #14007
    babicka11
    Účastník

    Účet tam nemám, tak bohužel neporadím….

    #14044
    matylda
    Účastník

    Eviku, já mám Equa banku, a chválím si. Stačilo mi zajít jednou do pobočky, tam se domluvit a ostatní zařídili (i výpověď u banky stávající) oni. Další vyřizuji po internetu. Zatím je tam všechno zdarma, i výběry u kteréhokoliv bankomatu.

    #14046
    polivkovamaruska
    Účastník

    Já moc novým věcím nevěřím. Ono to ze začátku vypadá moc dobře, ale pak to spadne do zajetých kolejí.

    #14047
    Evik
    Účastník

    To svamy souhlasim polivkzjistit proto zkouším zjistit co nejvíc informací.

    #14111
    matylda
    Účastník

    Člověk by se neměl bát novinek. Když změní podmínky, zase jim prásknu do bot. Ale vždycky si napřed zjišťuji podmínky, s tím souhlasím.

    #14112
    veruska
    Účastník

    Já mám účet u KB, ale vůbec mi tam nevyhovuje to, že když vám přijdou peníze, tak se to hned neukáže ve výpisu. Jenom v celkovém zůstatku. Kolikrát nevím, co mi to vlastně přišlo.
    Proto jsem si založila ještě jeden účet u mBank a asi tam všechno brzy přestěhuji.

    #14202
    matylda
    Účastník

    Evik – už jste se rozhodla, kam dát peníze? Zkuste se i mrknout, jak mají úročený Spořicí účet – mají se zvedat úroky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.