Hlavní stránka Fóra Od uživatelů ELEKTRONIKA NA MÍRU

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6569
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Ahoj všem 🙂
    Zajímalo by mě, čím se řídíte, když si vybíráte novou elektroniku. Zda je pro Vás prvořadá cena, nebo spíše koukáte na kvalitu a jste ochotni si za ni připlatit. A co říkáte na zboží z činy?
    Co kdyby se našel Počítačový servis, který by do Čech dovážet zboží z Číny, které by na míru sedělo zákazníkovi? O co by jste měli největší zájem? Tablety, Telefony?

    #6593
    coolnet
    Účastník

    obavam se že dnes už je vše z číny 🙁

    za mě kompromis cena/vykon 😀

    už dávno neplatí,že “značkové” a drahé je super.

    #6594
    babicka11
    Účastník

    Já jsem spokojena se značkou Whirlpool, tak snad všechno doma mám od této značky, ale nebráním se ani jiným, třeba Philips, Moulinex …., tablet mám a telefon taky, zatím měnit nebudu …

    #6622
    radek
    Správce

    25 let telefony Nokia, nyní cokoliv, co volá a píše. Jiank volím optimální cena za odpovídající výkon. Značky neřeším.

    #6628
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    U nás vybírá elektroniku přítel. Nejradši má Samsung, od této značky máme telefony, televizi i pračku. Brzy budeme potřebovat nový notebook. Většinou prohlíží letáky z elektra co nám chodí do schránky a snaží se vybírat tak nějak podle ceny i kvality. Ale taky si myslím, že většina věcí se dnes už vyrábí v Číně, takže kdyby se našel počítačový servis, který by nám nabídl notebook přímo na míru a v přijatelné ceně, tak bychom o tom vážně uvažovali.

    #6629
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    U nás vybírá elektroniku přítel. Nejradši má Samsung, od této značky máme telefony, televizi i pračku. Brzy budeme potřebovat nový notebook. Většinou prohlíží letáky z elektra co nám chodí do schránky a snaží se vybírat tak nějak podle ceny i kvality. Ale taky si myslím, že většina věcí se dnes už vyrábí v Číně, takže kdyby se našel počítačový servis, který by nám nabídl notebook přímo na míru a v přijatelné ceně, tak bychom o tom vážně uvažovali.

    #6630
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    VancurovaH
    Tak mrkněte na http://www.pocitacovyservis-melnik.cz a napište, určitě Vám pomohou najít/najdou něco, co bude podle vaších představ 🙂
    Nebo napište mne, nebo rovnou na 734 321 002
    Přeji hezky zbytek dne 🙂

    #6631
    radek
    Správce

    v případě zájmu o notebook doporučuji Gigacomputer.cz, Nakupuji tam přes 10 let a jsem maximálně spokojen. Zboží, i když repas, mě nikdy nezklamalo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.